2737
2734
عنوان

روانشناسی پیام نور چطوره؟

109 بازدید | 8 پست

کلاسای حضوریم داره؟استادای پیام نور چطورین و اینکه شهریه و شرایط دانشگاهاش چطوره اصلا؟

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻

اگه خودت دنبال این رشته ای دوسش داری باید بری کارگاه ها مختلف چون پیام نور چیزی یاد نمیگیری فقط مدرک میگیری 

کلاس جهت رفع اشکاله دو الی سه جلسه ک نمره کلاسی داری ک دست استاده ۸ نمرس امتحانشم کلا سراسریه هرترم سوالا دست استاد نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اگه خودت دنبال این رشته ای دوسش داری باید بری کارگاه ها مختلف چون پیام نور چیزی یاد نمیگیری فقط مدرک ...

یعنی همش باید خودت بخونی؟؟؟؟استاد درس نمیده؟‌

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
یعنی همش باید خودت بخونی؟؟؟؟استاد درس نمیده؟‌

ن عزیزم استاد فقط درحد رفع اشکاله ک ی توضیح کوتاه 

چون امتحان ترم کشوریه استاد تدریسم کنه باید ریز ب ریز بخونی چون سوالا دست استاد نیس تستیه

ن عزیزم استاد فقط درحد رفع اشکاله ک ی توضیح کوتاه  چون امتحان ترم کشوریه استاد تدریسم کنه باید ...

ممنون 

به نظرتون در کل دانشگاه آزاد بهتره یا پیام نور؟؟؟؟

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
2738
ممنون  به نظرتون در کل دانشگاه آزاد بهتره یا پیام نور؟؟؟؟

ببین چ ازاد چ‌پیانور خودتم باید دنبالش باسی تو کارگاها شرکت کتی 

روانشناسی خیلی فراره 

من الان ترم‌۷ روانشناسی دانشگاه ازادم اساتیدم‌خیلی خوبن یاد گرفتم ولی چیزا ک تو کارگاها یادمیدن بهتره