2733
2734

بردمش دکتر ب من میگه خرما نخور گردو نخور پنیر نخور خامه نخور چایی نخور شکر نخور نبات نخور گوشت قرمز نخور سبزیجات اصلن نخور میوع اصلن نخور گوشت مرغ ب هیچ عنوان نخور آبمیوه نخور شیرینی نخور پس دوغ نخور ماست نخور پس من چی بگم میمرم ک از گشنگی یعنی چی؟

واپس چی بخوری

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شکر قهوه ای رو با زیره سبز اسیاب کن بعد هروعده غذاییت بخور حتی بادمجونم که بخوری رو بچت اثر نمیزاره

🙂قبل ازاينكه قيافه بگيري ببين اصن داريش🙃   💔بابام نیستی که بری یتیم شم💔                              😍كاربري چهارم😍             
2738

خب اونوخ شیرت مثل اب میشه چی‌ ویتامینی داره توش؟؟

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      

دکترش عوض کن و همه چی هم بخور

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
عزیزم نوزادت شکمش چطوری کارمیکنه وخودتون چی مصرف کردین که روی نی نی کوچولوتون تاثیرگذاشته

شکمش چند شب پیش زیاد کار میکرد همش ببخشید کم کم میومد دستشویی مثلن ساعتی شکمش کار میکرد بعد حالا از دیروز اینجوری شده

2706