2703
2553
عنوان

تو ۲۸ سالگی کنکوری ۱۴۰۱ ام

122 بازدید | 3 پست

تازه باز کنکور ریاضی میخوام بدم که یه مهندسی تو تهران با معدل بالا بخونم. خیلی احساس عقب افتادن میکنم ولی سر هر کاری رفتم دوس نداشتم و حقوقش خیلی کم بود. اگه برم یه لیسانس دیگه بگیرم تا دکترا میخونم ولی آیا بعدش توی ۳۸ ۳۹ سالگی میتونم استاد دانشگاه شم؟ یا اونم شرایط سنی داره؟ :(

کسانی رو میشناسم تو ۳۶ و ۳۷ سالگی تازه شروع به درس خوندن کردن الان یکیشون دندانپزشک یکی دیگه معلمه کار نشد نداره 

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم رشتم ریاضیه و اختلاف سنیم باهات زیاده ولی

ای کاش پشتکار تورو داشته باشم 

انشاالله  امسال آخرین کنکورت باشه و به هدفت برسی 

برا درس خوندن هیچوقت دیر نیست

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2456