2737
2734
عنوان

متاسفم برات حالمو بهم زدی

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا کاربری مرده میخواد هرزگی رو عادی جلوه بده

یا...  

در هر دو صورت بیشرفه کسی که آوارشه رو یه زندگی دیگه

تامام

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2728

چی میتونه بگه دیگه به نظرت؟ لااقل وانمود کنه کنار اومده... همه که امکان طلاق ندارن...

یا باید توی فرهنگ خانوادگی همسر دوم عادی باشه، یا همسر اول یه مصلحت مهم رو در نظر بگیره که صداش در نیاد، مثلا قبلا که روشهای کمک باروری نبود، راحت راضی میشدن...

در غیر این صورت، همه میدونیم اینا چرت میگن و فقط برای ظاهرسازیه...

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
2738
مورد داشتیم زن اول رفت زن سوم رو برای شوهرش گرفت زن دومیه مرد یعنی از حرص 👌🏻 

ایوووول👍😂

دیگه آب که از سر گذشت چه یه وجب چه بیشتر فرق نمیکنه.

حداقل اون زن دومیه هم تجربه اش کنه😂😂

..لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
اخخخخ این حرفو من هواااااررررر میزنم همه جااا

میدونی دیگه جنسیت و خوبی بی معنی چونکه از کودکی بجای آدمیت  نامردیو به هم یادمیدن

پیش از مرگم صلواتی برای ارامش روحم مهمانم کنید.خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد

خوب خودش اعتراف کرده بخاطر هوس گرفته شده 

ای افراد نشون میدن اینقدر بدبخت و ضعیفن که حتما باید یه مرد کنارشون داشته باشن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ول کن من که خیلی جواب داشتم بدم بهش اما نی نی یار رو تگ کردم که حالشو بگیره😊

چون حتی ارزش بحث نداره

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2706