2733
2734

همونطور میمونه کسی هس که همسرش دست بزن داشته باشه اول ولی تغییر کرده باشه یا اصلا کسی هس که تا به حال همسرش کتکش نزده باشه

بره مشاوره خوب میشه

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شوهرسابقموخودم کتکش میزدم 😂😂

ولی جدااینوبدون شوهری ک دست بزن داشته باشه هیچوقت ادم نمیشه

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

اینکه زنی باشه که تا حالا کتک نخورده باشه بله هست چون همه ادما بیمار نیستن که دست بزن داشته باشن 

ولی شوهر منم اینطوری بود چندباری زد تا پای جدایی رفتم که رفت روانپزشک و دارو درمانی شروع کرد و خوب شد 

2738

اینجورادماوقت عصبانیت کنترلی رواعمالشون ندارن فک نکنم درست بشوباشه

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

نه عزیزم مردی که دست بزن داشته باشه 

حتی اگه پشیمون شه از کارش

اصلااااا تغییر نمیکنه طبق تجربه میگم 

به هوای اینکه خوب شه رفتارش نباش

یک تو تا ابد♥️♾  #آرامش_قلبم ♡حُسینم♡
2706