2733
2734

امروز عموم نذر داره شهرستان پدریم که یه ساعت با ما فاصلشه 

من به خاطر کرونا دوساله ندیدمشون حالا عموم اومده و چون داره برای همیشه داره میره یه کشور دیگه یه جورایی همه میرن ببیننش و ازش خداحافظی کنن. 

قرار بود هفته دیگه باشه که افتاد امروز 

دیروز به شوهرم گفتم بابام شهرماست اگه فک میکنی نمیری به من بگو بگم بابام بیاد دنبالم گفت نهههه خودم میبرمت دوباره اس دادم فکراتو بکن اگه نمیتونی تا فرصت هست برم گفت نهه امشب میبرمت 

خلاصه بابام رفت بعدش شوهرم گفت صاحبکارم گفته باید برم کارم داره :|||| 

خیلی ناراحت شدم 

هفته دیگه چهل بابابزرگشه منم با اینکه با خانوادش مشکلی ندارم ولی به خاط کار زشتی که شوهرم کرد باهام نمیخوام برم. من دوساله جز پد مادرم هیچ کس رو ندیدم از فامیلام ولی به خاطر اون رفتم خونه فک و فامیلش. یه بار که این شرایط بود نباید باهام اینکار رو میکرد

کار بدی کرد. در کت میکنم

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی ناراحتم ناراحت تر اینکه عموم بنده خدا بیماری بد خیم داره میخواستم برم ببینمش

منم اینجوری شرایطی بودم. خیلی ناراحت شدم

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
2731