2137
2106

خب پاییزه دیگه 

واکسیناسیون هم خداروشکر جوری سرعت گرفته که جاهای شلوغ  یه لحظه غافل شی یکی سرنگو می‌کنه تو بازوت میگه دوز  اولت مبارک ..                                                                   درگیر رویای توأم... منو دوباره خواب کن ..

من ک تو ارومیه دارم یخ میزنم😑

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
معجزه میشود وقتی خدا  وارد شود...خوش اومدی تو دلی مامان بیا با تمام کوچولو بودنت برای هر کسی که ارزوی مادر شدن داره دعا کن خدا  یه دونه مثل تو پر از خیرو شادی بزاره تو دلشون قطعا تو پاکی و خدا حرفاتو میشنوه جان مادر❣                       جواب بازیگریتونو باکارگردانی  میدم...

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

حست درسته

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2050

همچنان کولر

روی ۱۶😁

ابادانیم هوا خوبه ولی میزنیم

دوستان از این به بعد دو نفر از کاربری استفاده می‌کنه خواهر کوچیکه تاج سرم خواستن عضو بشن هر کاری کردیم نتوانستیم وارد بشویم😂⁦✌️⁩اول هر تاپیک اگه خودم باشم میگمmahsa اگر آبجی گلم بود می‌نویسهmahia😊❤️ اشتباه نگیرید من ازدواج کردم خواهریه که عاشق شده و خبر ندارع اکه تاپیک عشق و عاشقی زدم من نیستم اجیمه😊⁦❤️⁩خب دیگه چی بگم😒شما رو چند لحظه با تاج سرم آشنا میکنم .خواهرم اینجا سایت عنومیه مردا اکه درخواست دوستی دادن قبول نکن تو تاپیک هاش نرو😐😂حرف می نی یار ها رو کوش من چون اونا عشقای منن و تو حق نداری اذیتشون کنی 😄💃😂🚶👣و یکم توضیح بدم این کلاس ۱۱ و ۱۷ سالشه😂تنهاتون میزارم برید دیگه اع آه😐👣🚶😂
2087
2051