2726
عنوان

*تجربه من از شی باتر *

11043 بازدید | 19 پست

دوستان من یکسال پیش شی باتر خریدم و هیچوقت هم مداوم استفاده نمیکردم به همین خاطر حس میکردم برام چندان کاربردی نداره تا اینکه یه قسمت  بدن همسرم اگزمای شدید زد جوری که خیلی ترسیدیم 

دکتر رفتیم داروهاشو مصرف کردیم روز به روز بدتر میشد تا اینکه چند روز پیش ته کمد شی باترو پیدا کردمو یه مقدارشو به لبم میزدم که یهو به همسرم گفتم بیا بزنم ببین تاثیری داره برات یا نه 

شاید باورتون نشه ولی روز بعد تعجب کردیم خشکیش خیلی کمتر شده بود خیلیااا الانم بعد چند روز استفاده اون اگزما التهابش کمتر شده و نسبت به چند روز پیش نصف شده 

حیف الان آخراشه واقعا چیز خوبی بود 

البته یکی دیگه سفارش دادم ولی از یه پیج دیگه امیدوارم اینم به خوبی اون قبلیه باشه :))

خلاصه اگه مشکلات پوستی دارین و جایی اصلشو پیدا کردین یدونه برای خودتون بخرین 

چه جالب من دیده بودم توی کرما و شامپوها شی باتره ولی نمیدونستم خودشو هم میفروشن  

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یه مدل کره است که از یه گیاه تو افریقا میگیرن  تو محصولات پوست و مو ازش استفاده میکنن  ب ...

داروخونه داره؟

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
فدات بشم♥️ فقط اگه خواستی بخری حتما از یه پیج معتبری خرید کن 

حتما🌺

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
سلام عزیزم‌ میشه لطف  کنید بگید از چ پیجی خریدین؟؟؟

سلام عزیزم 

من دوبار از دوتا پیج مختلف خریدم 

یکیش oil_green_oil

یکیشم filinco

اما تعریف این پیجم خیلی شنیدم سری بعد ازش خرید میکنم 

Oil.zimalab

2706