2726
عنوان

بارداری و شیاف پروژسترون

116 بازدید | 15 پست

خانما من 8هفته باردارم بدلیل لکه بینی مختصر امروز دکتر بهم 10تا شیاف پروژسترون داد گف هر 8ساعت یدونه استفاده کن، 4تاهم آمپول هیدروکسی پروژسترون داد هفته ای یدونه بزنم 

ترو خدا کمک کنین خییلی میترسم عوارضی رو جنین داشته باشه شنیدم میگن برا جنین پسر، خیلی عوارض میزاره، یا باعث دو جنسیتی شدن بچه، یا مشکلات دیگه ناقص الخلقه بودن میشه  ترو خدا راهنماییم کنین 

میدونم ک دکتر صلاح دونسته داده ولی کاری به دکتر ندارم میخوام تجربیات شماروهم بشنوم 

خییلی عجله دارم لطف زود جواب بدین 

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من استفاده کردم مشکلی نبود

فقط 35 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
عزیزم هیچی نمیشه  گلم من  بچمو ۹‌ماه با همین‌داروها نگه داشتم من روزی دوتا شیاف میزدم‌ایزو ...

عزیزم بچتون دختره یا پسر؟ خدایی نکرده الان هیچ مشکلی نداره؟ چندسالشه 

من شنیدم میگن رو پسر بیار تاثیر منفی میزاره  تو آلت تناسلی بچه خیلی تاثیر میزاره خیلی استرس شو گرفتم هی میگم استفاده نکنم😭😭

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
بارداری برامنم‌دعاکن خدا حاجتمو بده 

چشم، انشالله خدا بحق شهید این ماه هر حاجتی داری برآورده بخیر کنه

من استفاده کردم مشکلی نبود

خداروشکر 

بچتون الان چندسالشه؟خدایی نکرده هیچ اتفاق یا مشکل خاصی براش پیش نیومده بعد تولد تا حالا؟  دختره یا پسر؟ 

عزیزم بچتون دختره یا پسر؟ خدایی نکرده الان هیچ مشکلی نداره؟ چندسالشه   من شنیدم میگن رو پ ...

پسر نه هیچ مشکلی گلم ازدکترم پرسیدم گفت هیچ تاثیری نداره  عزیزم به این جور حرفا گوش نده الکی به خودت استرس نده 

پسر نه هیچ مشکلی گلم ازدکترم پرسیدم گفت هیچ تاثیری نداره  عزیزم به این جور حرفا گوش نده الکی به ...

خدا براتون حفظش کنه 

مرسی با پستاتون از استرسم کم میشه و استفاده میکنم از شیاف ها

باردارین برا من دعا کنین منم صاحب یه بچه بشم‌زندگیم پرازخوشی باشه 

ان شاء الله خدا دامن شمارو هم با یه بچه سالم و صالح سبز کنه وخوشی زندگیتون دو چندان بشه

من هر روز یکی میذارم تا آخرم باید بذارم 😐

هفته چند بارداری هستین؟ لکه بینی دارین در چه حدی هست؟ 

وقتی که از شیاف استفاده میکنین لکه قطع میشه؟ امپول هم میزنین؟ 

2706