2703
2553
عنوان

امروز ی زندگی رو نابود کردم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 181007 بازدید | 955 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون لحظه اصلا به عواقب اینکه چت هارو برای زنش بفرستی فکر کردی استارتر جان؟ 

اون خانم خودش و زده به خواب هیچکس هم نمی تونه از خواب بیدارش کنه

راه خوبی رو برای اثبات خودتون انتخاب نکردی 

در آخر خودتون و مقصر می کنن 

همونموقع که پیام دادن باید با گفتن جمله ی "مزاحم نشو" بلاک می کردین و تمام 

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

کار خیلی خوبی کردی 

اینطوری براش معلوم شده که کرم از شوهر خودشه حالا الان تو مرحله ایه که میخواد خودشو گول بزنه

بزرگترین درد و رنج،درد و رنجِ تبدیل نشدن به جیزی است که توانایی اش را داشتیم
2456
اون دیگههه کیه ک شاتم دستشه بازم تقصیرو گردن تو میندازه خدایا پشمانم😑🍻

بدبخت اون الان نمیدونه یقه کیو بگیره فقط زورش به اسی رسیده میخواد اینجوری خودشو خالی کنه وگرنه ته دلش خودشم میدونه مقصر کیه

بیا برگاتم از زیر دست و پا جمع کن🍃😅

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
2714

باید قشنگ حالیش میکردی که شما کاری با شوهرش نداری و شوهرش سیریش چسبیده به شما و بره شوهرخودشو جمع کنه الان لابد خیال میکنه شما چراغ سبز نشون دادی همه رو علیه شما شیر میکنه قبلش باید با پدری یا بزرگتری حرف میزدی درجریان باشن

یعنی نمی تونستی همون اول پیام عاشقانه داد تهدید کنی و نذاری ادامه بده! به نظرم در باغ سبز نشون دادی بعدا هم به زنش گفتی دعواشون بشه ، مگنه به خود طرف میگفتی زنت خوبه زن داری پیام نده خجالت بکش و این حرف‌ها ، یجور انگار میخواستی بگی اگه ازدواج نکردیم منو میخواد کارت بد بود 

هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2706