2737
2734
عنوان

(خواب تکراری)خوابی که تکرار میشه میخاد بهت چیزی بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😭😭😭😭خیلیییی بده خدا تو خوابم کمکم نمیکنه  روح بزور میاد تنم  بسم الله الرحمن الرحیم ...

چقد بد🥺🥺

نمیتونی از خودت دورش کنی؟؟؟

ثل دعا یا همچین چیزی...

وقتی میبینیش وحشت نمیکنی؟

بزرگترین درد و رنج،درد و رنجِ تبدیل نشدن به جیزی است که توانایی اش را داشتیم
چقد بد🥺🥺 نمیتونی از خودت دورش کنی؟؟؟ ثل دعا یا همچین چیزی... وقتی میبینیش وحشت نمیکنی؟

وحشت ک چ عرض کنم تو حالت خواب عمیق میاد 

اون سوره ها خوبم کرد فعلن چیزی ندیدم 

فقط نماز بخونید با خدا ارتباط داشته باشید هرشب ۴تا آیت الکرسی بخون به چهار طرف بدنت فوت کن ۴ تا فرشته میان تا صبح ازت محافظت میکنند نمیزارند اجنه اذیتت کنند 

من چون مادرم داره فک کنم منم دارم

وحشت ک چ عرض کنم تو حالت خواب عمیق میاد  اون سوره ها خوبم کرد فعلن چیزی ندیدم  فقط نماز ...

عزیزم بیدار میشی اما تکون نمیتونی بخوری میترسی چیزی نمیتونی بگی؟ بعد هیولا میبینی درسته یا تو خواب میبینی

2738
عزیزم بیدار میشی اما تکون نمیتونی بخوری میترسی چیزی نمیتونی بگی؟ بعد هیولا میبینی درسته یا تو خواب م ...

تو خواب میبینم 

دهنم بستس نمیتونم باز کنم روحم نمیاد تنم ک بلند شدم 

😭😭😭😭 ولی تا حالا ب چشم ندیدم 

شما دیدی ؟

تو خواب میبینم  دهنم بستس نمیتونم باز کنم روحم نمیاد تنم ک بلند شدم  😭😭😭😭 ولی تا حال ...

درمانت پیش منه🙂😂

عزیزم بهش میگن بختک بعضیا

خواب : مغز همه انسان ها عضلات رو فلج میکنه تا تو خواب کارایی که میکنیو تو واقعیت انجام ندی که خطرناکه اگه همه جات فلج نشه تو خواب و باید بشه

همه ما وقتی بیدار میشیم مغز خیلی سریع عضلات رو از فلجی درمیاره خیلی سریع

حالا چرا وقتی بیداری بازم فلجی؟این یک اختلال خوابه مغز هنوز دستور نداده تا از فلجی دربیای و بتونی تکون بخوری یا چیزی بگی 

فقط هوشیاریتو بدست میاری و چشمات باز میشن 

امکان داره چیز ترسناک هم ببینی که عادیه

بعلت خستگی میتونه ایجاد شه یا ارثی مغز شماها دیر بدنتونو قفلشو باز میکنه و بیدار شدنی هنوز بدنت انگار قفله 

درمانش رو نمیدونم اما برید پیش دکتر مغز 

اگه فقط ترس تجربه میکنی سه بار سوره توحید بخون راحته و آسون  از خدا کمک بخواه حتما خوابت قطع م ...

من جدیدا خیلی ترس و اضطراب افتاده ب جونم خیلی خواب های بد و اشفته ای میبینم جن و شیطان و این چیزا😭😭😭ایشالا ک برطرف بشههههه

درمانت پیش منه🙂😂 عزیزم بهش میگن بختک بعضیا خواب : مغز همه انسان ها عضلات رو فلج میکنه تا تو خ ...

اگه این نبود به انواع اختلال در خواب مراجعه کن ببین چیه مشکلت درمان داره 

خواهر من اختلالش اینه که تو خواب میتونه تکون بخوره و بدنش فلج نمیشه خیلی ترسناکه🥵فک کن تو خواب ببینه یکیو میزنه مثلا پا میشه راه میره در حالی که هوشیار نیست هزیون میگه

درمانت پیش منه🙂😂 عزیزم بهش میگن بختک بعضیا خواب : مغز همه انسان ها عضلات رو فلج میکنه تا تو خ ...

درسته ولی زمان معینی نداره مثلا نصف شب ممکنه 

خب اگر ب قول شما هنوز فلج هستم ،و مغزم دستور نداده 

حالا جالب این جاست ک من با اراده خودم بیدار نمیشم

انگار بیدارم میکنن و مثلا تو خواب ب مامانم میگم می‌خوام برگردم چون میدونم آخرش ختم میشه ب ترس و هول 

،بعد مادرم میگه خب برگرد 😳😶😑

میگم خب نمیتونم چطوری برگردم  حالا حتما باید آخرش ب 

ترس و هول ختم بشه تا من بزور برگردم 😑

حالا شما میگی بختک 

بختک مثل خوره می ره ب جونت و روی قفسه سینه فشار میاره سنگینی می‌کنه 

ولی ربطی از نظر روانشناسی ب فلج بدن نداره 

درسته ولی زمان معینی نداره مثلا نصف شب ممکنه  خب اگر ب قول شما هنوز فلج هستم ،و مغزم دستور ندا ...

ببین خودت داری داستان میسازی دیگه تخیلاتت قویه میگم که اختلال خواب داری اسمشم یادم رفته پزشکی چی میگن

2706