2137
2106
عنوان

روز جهانی دخملا مبااااااارک💕

772 بازدید | 142 پست

۲۶ سپتامبر روز جهانی فرزند دختر است. هرچند روزهای متفاوتی برای روز دختر وجود دارد، اما آخرین یکشنبه ماه سپتامبر را برای فرزند دختر که دلسوز همه اعضای خانواده است، نام‌گذاری کردن🤗

خوشا به حال اونا که فرزند دختر دارن🥳🥰

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

مبارک 

به کسی ربطی نداره تو تاپیکا چه عکسی میزارم😐صرفا برای جنبه فانشه لازم نیست درباره همه چی اظهار نظر کنید اونم وقتی کسی ازتون نظر نخواسته🤷🏻‍♀️       چی میشد اگه پروفم بچه خودم بود؟😐 اخه ببینش چه گوگولیه         ولی این زندگی بهم یه وطن بدهکاره که توش به زندگی کردن فکر کنم نه به رفتن💔       کسی چه میداند چند نفر در بستر هایی جدا از هم، یکدیگر را در آغوش گرفته و به خواب رفته اند؟!🖤        تا حالا به این فکر کردین که هر سال بدونِ این که بدونیم از سالگرد مرگ خودمون رد میشیم؟!🙂     از لحاظ روحی نیاز دارم دچار غم غربت بشم🥺😐💙      خدایا ! هر چه خیر است و ما نمیدانیم لطفا💛   goftino.com/c/BVamgS 
2166
2050

چرا خیلی روز دختر داریم؟🙁

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   
2183

مامانو بابام روز تولدم یادشون میره چه برسه به اینا  

همونیم که دوسم داشتید 😎✌️                           عاقا بی زحمت با من مخالفین ریپ نزین                         چون من اختیار دهنمو ندارم مرسی عه😎✌️ 

دلسوز خانوده   

چه بسا پسرای هستن واقعا همدرد پدر و مادرن و چه دخترانی هم وجود داره ک پدر مادرشون از دستشون اسی هستن چه پسر چه دختر نعمت هستن هردو  جگر گوشه ما هست  

خدایا منتظرت معجزه ات هستم و می‌دانم ک برایم بهترین ها رو داری  خدایا خیر دنیا و آخرت. را نصیب من و فرزندانم کن     خدایا درهر دو جهان دلهای مارو شاد و رو سفید کن لطفا برای خوشبختی و سلامتی من و فرزندانم و اینک فرزندانم صالح و فرزند خلفی و پاکدامن و باتقوایی  بشن برام و باعث افتخارم بشن و اینده درخشانی داشته باش ی صلوات مهمونم کنید ممنونم                                              من با قانون  ب خیلی چیزا رسیدم و حالا عزمو جزم کردم ک ثروت رو جذب کنم و پولدار شاد باشم کنارهمسر و فرزندانم.                                               خدایا کمکم کن تا برای فرزندانم مادری مهربان و دلسوز باشم لایق مادری هدیه های زیبایی ک دادی باشم.         خدایا عاشقتم هوامو داشته باش   خدایا دلهای مارو هدایت کن ک تو ارحمن ارحمین..     خدایا فرزندانم را خادم اهل بیت و سفره نشین امام حسین قرار بده.... خدایا هیچکس رو شرمنده مهمون و فرزند نکن و هیچکس رو با جگر گوشش امتحان نکن.. خدایا مارو پیش دوست دشمن شرمنده نکن و... محتاج توام محتاج بنده ات نکن 
چرا انقد روز دختر داریم؟🙁

بیچاره پسرها 

من پسر دارم دوست دارم دوست دارم ی روزی هم ب پسرها اختصاص بدن تا روزش جشن بگیرم مثل روز دخترها 

خدایا منتظرت معجزه ات هستم و می‌دانم ک برایم بهترین ها رو داری  خدایا خیر دنیا و آخرت. را نصیب من و فرزندانم کن     خدایا درهر دو جهان دلهای مارو شاد و رو سفید کن لطفا برای خوشبختی و سلامتی من و فرزندانم و اینک فرزندانم صالح و فرزند خلفی و پاکدامن و باتقوایی  بشن برام و باعث افتخارم بشن و اینده درخشانی داشته باش ی صلوات مهمونم کنید ممنونم                                              من با قانون  ب خیلی چیزا رسیدم و حالا عزمو جزم کردم ک ثروت رو جذب کنم و پولدار شاد باشم کنارهمسر و فرزندانم.                                               خدایا کمکم کن تا برای فرزندانم مادری مهربان و دلسوز باشم لایق مادری هدیه های زیبایی ک دادی باشم.         خدایا عاشقتم هوامو داشته باش   خدایا دلهای مارو هدایت کن ک تو ارحمن ارحمین..     خدایا فرزندانم را خادم اهل بیت و سفره نشین امام حسین قرار بده.... خدایا هیچکس رو شرمنده مهمون و فرزند نکن و هیچکس رو با جگر گوشش امتحان نکن.. خدایا مارو پیش دوست دشمن شرمنده نکن و... محتاج توام محتاج بنده ات نکن