2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
شوهرتون چه علائمی داشتن؟

عطسه های پشت سر هم وحشتناک ابریزش شدید بینی حتی چشاش هم اب میومد این اواخر تنگیه نفس خارش شدید بینی سر درد خیلی گناه داشت رفت دکتر مشخص شد به خلطر حساسیت به موی گربه و گردو خاک سینوسها افتضاح چرک کردن ۱۰ روز انتیبیوتیک مصرف کرد همزمان هم نمک طبی الان خیلی بهترن . نمک طبیو ۶ ماه باید استفاده کنی

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
عطسه های پشت سر هم وحشتناک ابریزش شدید بینی حتی چشاش هم اب میومد این اواخر تنگیه نفس خارش شدید بینی ...

من عطسه ابریزش خارش گوش و گلو و خلط پشت خلق و سرفه دارم دهنمم مزه عفونت میده عکس گرفتم گفتن چرک و عفونت سینوسه

من عطسه ابریزش خارش گوش و گلو و خلط پشت خلق و سرفه دارم دهنمم مزه عفونت میده عکس گرفتم گفتن چرک و عف ...

خارش گلو و خلط پشت حلق و سرفه شوهرم هم داشت اونقدر زیاد بودن که اینا خاطرم نبود خلطش زرد رنگ بود انتیبیوتیک یه دوره مصرف کن و نمک هم مصرف کن کیف عالمو میکنی برا من دعا میکنی 😊

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
خارش گلو و خلط پشت حلق و سرفه شوهرم هم داشت اونقدر زیاد بودن که اینا خاطرم نبود خلطش زرد رنگ بود انت ...

خوب شدن الان؟من نه روزه دکتر بهم انتی بیوتیک داده آب نمک هم قرقره مبکنم و هم از بینی میکشم بالا خیلی بهترم

خوب شدن الان؟من نه روزه دکتر بهم انتی بیوتیک داده آب نمک هم قرقره مبکنم و هم از بینی میکشم بالا ...

بله همسرم خیلی بهتر شده و لی نمکو تا ۶ ماه بایستی استفاده کنه ولی حتما طبی بگیر که. مخاط بینیت دچار خشکی نشن 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
2706