2737
2734
عنوان

ذخیره پرستاری آزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ذخیره آوردم ولی علوم آزمایشگاهی نیاوردم، چرا اینطوریه؟😑😯

نیدونم واقعا البته من اولویت اولم پرستاری ازاد شهرمون بود بعد مامایی شهرمون دیگه مامایی قبول شدم بقیه اولویت هام بررسی نشده 

نیدونم واقعا البته من اولویت اولم پرستاری ازاد شهرمون بود بعد مامایی شهرمون دیگه مامایی قبول شدم بقی ...

من اول فرهنگیان دولتی زدم بعد پرستاری های دولتی بعد علوم آزمایشگاهی و اتاق عمل دولتی زدم، شهر های شمال و نزدیک به خودمون، آزاد هم که اول آزاد شهر خودمون بعد آزاد خودگردان شهر خودمون، که شدم ذخیره خودگردان

2738
من روزانه علوم ازمایشگاهی اوردم ولی حتی ذخبره پرستارب ازادم نیاوردم خواهرم مگه الکیه😑

جدی پس الکی خودمو علاف نکنم. آخه من رشته ام بازاریابیه یعنی فوق لیسانس بازاریابی ام. الان دو ترم دکترای دانشگاه آزاد خوندم حالا علاقه خیلی زیادم به رشته پزشکی باعث شد امسال کنکور تجربی دادم و رتبه افتضاح قبول نشدم کلا. گفتم شاید سال دیگه آزاد بتونم قبول بشم. پس بی خیال شم همین دکتری بازاریابی رو ادامه بدم 😔😔😔 آخه آخرش چیزی نیست بازاریابی فقط استادی و ...کاش ۲۵ سال پیش میرفتم تجربی. لیسانس کامپیوتر گرفتم

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
جدی پس الکی خودمو علاف نکنم. آخه من رشته ام بازاریابیه یعنی فوق لیسانس بازاریابی ام. الان دو ترم دکت ...

ای بابا اصن درس خوندن تهش بی نتیجس واقعا ..اینقد که کارای ازاد پول پارو میکنن ما کع عمرمون هدر میره نه

2706