2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه اولش همینن 

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2728

منم اینجوری بودم.الان بهتر شدم

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

سلام عزیزم طبیعیه من الان هفته 11یکم بهترم ولی بعضی روزا خیلی بی حالم.هفتع شما بودم کلا زیر سرم بودم .ربطی نداره جنین از مغز استخوان تغذیه می‌کنه.شما چیزی نخوری هیچ مشکلی واسش پیش نمیاد.انشالله 3ماه اول رد کنی خوب میشی

گل پسرم دوستت دارم💖
خب بچه با چی رشد می‌کنه  خودت چی من خسته شدم🥺

دکتر برا من کپسول pregnaplan داد با آهن و کلسیم من در طول این مدت بیشتر نون پنیر گردو خوردم با سیب زمینی با همون بچم رشد کرد😄

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
سلام عزیزم طبیعیه من الان هفته 11یکم بهترم ولی بعضی روزا خیلی بی حالم.هفتع شما بودم کلا زیر سرم بودم ...

ایشاالله نخورمم باز خودم ضعیف میشم چون کلا من از خودم ضعیفم گاهی اینقدر بی حال میشم میگم خدایا چجوری قراره زایمان کنم من 

خب خوبه باز یچیزی میلت کشیده بخوری من هیچ

وعده هاتو کم کم بخور مثلا میدونی یه چیزیو می تونی بخوری یکم بغل دستت بزار یکم بخور بعد دوباره ساعت بعدش یکم دیگه ریز ریز بخور بهت فشار نیاد اگه قرص b6 دکترت داده با وجود تهوع حتما مصرف کن به طور مستمر اگه بخوری تهوعت کمتر میشه

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo