2137
2106
عنوان

لطفا برام دعا کنید

48 بازدید | 3 پست

سلام دوستان 

من تازه به نی‌نی سایت پیوستم 

امروز iui دارم 

متاسفانه همسرم نتونست خوب آزمایش بده

تا حالا کسی اینطور شده 

لطفا برام دعا کنید 

میگن دعا درحق همدیگه میگیره 

دعا کردن فایده ای نداره

خدایا منو ببخش متاسفم برای خودم  😓😓😓دوست عزیز لطفا  با من بحث نکن  این نظر منه.... تو نی نی سایت  خیلی  چیزا  یاد گرفتم  ....  مثل  اینکه  با ادمی ک نمیفهمه نباید بحث کرد... دروغ  باید ی جاهایی بدیم...  با هرکسی  دوست  نشم...  و...  خیلی  چیزا ی دیگه    من به عشقم  نرسیدم ولی  به ی سری از ارزوهام  رسیدم اگر نرسیدم حکمت بوده                 

انشالله که هرچی خیره پیش بیاد براتون 

۵۰ تا صلوات برات فرستادم❤

اُسکار بهترین لحظه میرسه به وقتی میفهمی خدا به جای یکی🙈😍 سه تا نی نی بهت داده😍❤️.                                                                  ‌دنیام سه قلوهام👼🏻👼🏻👼🏻                                                                          خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم ⛔اکانت تعطیل⛔

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.