2726
عنوان

خانومای عزیزدربارداری چی بخورم برای بچم خوب باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خانوما نتونستم تاپیک جداگونه بزنم چون نمیان.میشه اینجا بهم کمک کنین.سوالمو پرسیدم

خب درد و لک که نداری پس مشکلی نیست اگه نامرتب استفاده کنی  فکر کنم درد هم  به مروز از بین میره

چون خودمم اوایل بارداری زیاد درد داشتم  کم کم  از بین رفت

🇮🇷🇮🇷🇮🇷
میشه به ما هم بگی

اره ولي فقط براساس تجربيات خودمه و هركدومش رو شك داشتي انجام نده 

روزي 

١٢ تا مغزبادام درختي و ١٢تا پسته خام و ٣ تا بادام هندي، ٣  تا فندق، ١/٥ گردو، ٣ تا خرما، ٨ تا مويز، يك قاشق غذاخوري عسل، يك قاشق رب انار، ٣ تا زيتون، يك ليوان كوچيك عرق كاسني، يه دونه موز، يه سيب، يه گلابي و يه هلو و يه ميوه ديگه ، دوتا ليوان شير و ديگر هيچ🤷🏼‍♀️

تاثير داشت؟

به ژن و اینا هم بستگی داره 

ولی اره خوبه

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام
2706