2410
2553

مامان بزرگا معمولا توصیه هایی داشتن،من تجربه ندارم ونمیدونم چه چیزایی خیلی خوبن،هم برای هوش  هم زیبایی هم قوت و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بادام بخور شنیدم چشم بچه رو درشت میکنه😐😂

من انار و به و سیب و گلابی برای زیبایی سه قلوهام زیاد می‌خوردم 😁

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

میوه الانم ک همه چی پیدا میشه

سبزی

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2714
امکانش هست راجع ب بار داری من ی سوالی اینجا بپرسم؟

بپرس

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

خرما خیلی خوبه ولی تو خوردن هیچ چیزی افراط نکن فست فود  وغذاهایی که مواد افزودنی وتراریخته هستن نخور یا خیلی کم بخور کلا غذاهای سالم وارگانیک  خیلی بهتره 

دکترم بهم شیاف پروژسترون۴۰۰داده.لک و درد ندارم ولی چون زیاد کار میکنم گفت هر وقت احساس درد کردی استفاده کن.منم گاهی یدونه استفاده میکنم.باید منظم مصرف بشه یا فرقی نمیکنه مثلا یدونه امشب و۴روز بعدش یکی دیگه.همیشه نه.و وقتی استفاده میکنم بچم اصلا حرکتی نداره

سیب اناربه گلابی خیلی خوبه کندر ماه دوم فقط درحدپنج دقیقه بجوبنداز.اماسوره یوسف بخون خیلی تاثیرداره روزیبایی وارامش گرفتن خندون بودن نوزاد

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️

من شنیدم از هفت ماهگی بلدرچين و بستنی اگه بخوری بچت خوب وزن میگیره 

و کلا میوه زیاد بخور و سعی کن غذاهای مونده و سرخ شده و فست و فود زیاد نخوری 

اگه میتونی هم غذاهاست و با روغن زیتون درست کن 

2706