2733
2734
عنوان

رشته آموزش زبان آینده داره؟

487 بازدید | 17 پست

حتما ام لازم نیست انگلیسی باشه

مثلا فرانسوی یا آلمانی

آینده منظورم مشغول شدن تو آموزشگاه و تدریس خصوصی هست

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی کم کاربرد داره اونم تو شهر بزرگ اگه علاقه داری برک میتونی کلاس زبان بزنی یا توسفارت کار کنی

واقعا؟

دارم به دانشگاه نرفتن هم فکر میکنم جدیدا

هیچکدومشون آینده خوب نداره

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
2728

شنیدم میخوان آلمانی و فرانسه رو بزارن تو برنامه درسی هفتم به بعد و معلم کم دارن 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
قوی باشی آره .من الان دارم کلاس میرم واسه آیلتس ، یبار یه حساب سرانگشتی کردم دیدم استادم ماهی ۲۰ تا ...

🙏🌸

2738

آلمانی عالیه اگه خوب یاد بگیری

من از نهایت شب حرف میزنم🌑،و از نهایت تاریکی،و از نهایت شب حرف میزنم،اگر به خانه ی من آمدی ای مهربان برایم چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه ی خوشبخت بنگرم😊
من خودم تدریس میکنم تو آموزشگاه پولش خیلیییییییییی کمه

من میخوام تدریس خصوصی داشته باشم

اموزشگاه واقعا کمه حقوقش:(

رشته های خوب دیگه هم هست

انسانی ام ، به فرهنگیان علاقه ندارم

حقوق هم به روحیاتم نميخوره، ازمونشم خیلی سخته ، روانشناسی هم بازارکارش خوب نیست:)

پشت کنکور بمون

۱۴۰۱ کنکور دارم

به هیچ رشته ای علاقه ندارم :(((

2706