2157
2106
عنوان

رشته آموزش زبان آینده داره؟

137 بازدید | 16 پست

حتما ام لازم نیست انگلیسی باشه

مثلا فرانسوی یا آلمانی

آینده منظورم مشغول شدن تو آموزشگاه و تدریس خصوصی هست

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
خیلی کم کاربرد داره اونم تو شهر بزرگ اگه علاقه داری برک میتونی کلاس زبان بزنی یا توسفارت کار کنی

واقعا؟

دارم به دانشگاه نرفتن هم فکر میکنم جدیدا

هیچکدومشون آینده خوب نداره

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

شنیدم میخوان آلمانی و فرانسه رو بزارن تو برنامه درسی هفتم به بعد و معلم کم دارن 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2149
قوی باشی آره .من الان دارم کلاس میرم واسه آیلتس ، یبار یه حساب سرانگشتی کردم دیدم استادم ماهی ۲۰ تا ...

🙏🌸

آلمانی عالیه اگه خوب یاد بگیری

من از نهایت شب حرف میزنم🌑،و از نهایت تاریکی،و از نهایت شب حرف میزنم،اگر به خانه ی من آمدی ای مهربان برایم چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه ی خوشبخت بنگرم😊
2050
من خودم تدریس میکنم تو آموزشگاه پولش خیلیییییییییی کمه

من میخوام تدریس خصوصی داشته باشم

اموزشگاه واقعا کمه حقوقش:(

رشته های خوب دیگه هم هست

انسانی ام ، به فرهنگیان علاقه ندارم

حقوق هم به روحیاتم نميخوره، ازمونشم خیلی سخته ، روانشناسی هم بازارکارش خوب نیست:)

جدی؟ کاش بذارن

بله چندوقت پیش تو اخبار میگفت

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
پشت کنکور بمون

۱۴۰۱ کنکور دارم

به هیچ رشته ای علاقه ندارم :(((

2087
خود زبان انگلیسی بخون

🙏🌸

انسانی ام ، به فرهنگیان علاقه ندارم حقوق هم به روحیاتم نميخوره، ازمونشم خیلی سخته ، روانشناسی هم با ...

روانشناسا که درآمد خوبی دارن بنظرم.نیم ساعت باهات حرف میزنن ۲۰۰ ۳۰۰ تومن میگیرن

من یبار رفتم ، توی یه جلسه ، با یه تست که ازم گرفت ۵۰۰ تومن دادم