2733
2734

نع 

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دخترخاله من سال سومشه امسال ....

و هیچ زشتی هم نداره

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

بستگي داره 

رتبت تو اون دوسال چند باشه. 

اگه تجربيو در حد ٠٢٠٠-٣٠٠٠سال دوم و سال اون ٧٠٠٠-٨٠٠٠نه اما بيشتر اره

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2738

بره دانشگاه الان فقط باید پول داشته باشی پشت کنکور موندن اشتباهه

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

خوبه که کسی ازت انتظاری نداره با خیال راحت و آرامش درستو بخون😃

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  
راستشو بگم آره 

چرا؟؟؟من نه خرجی کردم بگم پولارو حروم میکنم ن آزمون دادم حتی من سال اول اشتباه کردم فقط واسه نهایی خوندم و کنکور آزمایشی دادم امسال فقط خوندم ک هفته آخر کرونا گرفتم با نفس تنگی رفتم سر جلسه بخدا من باهوشم واقعااا خیلی زشته؟؟؟امسال هیچکدوم دوستامم قبول نشدن با کلی خرج و شایستگانی همه نشستن خوندن. ولی من فامیلا اذیت میکنن

نه اصلا به حرف بقیه نباش تهش زندگی و آینده خودته تو میخوایی بری دانشگاه درسی بخونی کار کنی هدف خودت داری من خودم ۹۹ دیپلم گرفتم کنکور ندادم امسال کنکور دادم نشد چیزی که میخوام سال بعد می‌خوام بدم کاری هم به حرف بقیه ندارم زشته یا چیزی چون هدفم برام مهمه

2706