2733
2734
عنوان

از دست بابام دارم گریه میکنم

170 بازدید | 15 پست

من رشته کامپیوترو دوس داشتم.ولی چون فنی دور بود بابام گفت من پول سرویس نمیدم باید از کاردانش بری.حالا هر چی تنبل و تجدیدیه اومده کلاسمون.منم معدلم بالاس.زنگ زدم ب مدرسه فنی ک ببینم عوض می‌کنه.گفت اره معدلتم بالاس برا چی رفتی کاردانش.حالا بابام میگه نه که نه.چیکار کنم.😭😭😭😭😭😭😭😭😭بخدا میخام بمیرم فقط.حالم خیلی بده

رشته انسانییی.اسمم مهسا نی هانیه اسممه همینجوری اسم زدم🥺💗

بخدا دارم روانی میشم.یه دختره بود کلاسمون همه درسارو تجدید شده بود.الان باز اومده کامپیوتر کاردانش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بخدا دارم روانی میشم.یه دختره بود کلاسمون همه درسارو تجدید شده بود.الان باز اومده کامپیوتر کاردانش

پياده برو عصرا برو سر كار نزار استعدادت كور بشه 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
والا فنی حرفه ای هم همچین جای زرنگا نبود تا اونجا که یادمه میتونی بری ریاضی

باز وضعش خیلییی از کاردانش بهتره

2738
همون دیگه.منم میگم.ولی بازم نمیزاره😭

با مامانت عمويي دايي كسيو جلو كن 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
با مامانت عمويي دايي كسيو جلو كن 

مامانم میگه.ولی بازم میگه نه.میگه مهم اینه که کار یاد بگیری.وای خدا

مامانم میگه.ولی بازم میگه نه.میگه مهم اینه که کار یاد بگیری.وای خدا

اصرار من قبول ميكنه دو روز تظاهر كن هيچي نميخوري به مدرسه بگو زنگ بزنن بگن به پدرت بهترين راهه معلما راز دارن پخش نميكنن بگو با مدير كار داري بعد بگو با پدرت حرف بزنه بهترين راهه

2706