2737
2734

میشه اولویت رو عوض کرد؟

اگه میدونید بگید خیلی مهمه

« إبقِ قَویاً فَقِصّتُکَ لم تَنتَهي بَعْد »قوی بمان، زیرا قصه‌‌ات هنوز به پایان نرسیده.✨

من الان دنبال کاراشم

اول برو درخواست بده ب سایت سنجش تغییر اولویت

بعد فک کنم دانشگاهی ک قبول شدی ب دانشگاهی ک میخای بدی درخواست بده

بعضیها گفتن باید ی ترم بخونی بعد

اگ قبول کنن باید از بهمن بری دانشگاه

چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت،دست در جیب کن و جدی نگیرش بیخیال🌸💃یه چی داره تحریک میکنه حلقمو میخام بالا بیارم قلبمو🤢بابایی دلم تنگ شده واست😔میشه واسه شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان دنبال کاراشم اول برو درخواست بده ب سایت سنجش تغییر اولویت بعد فک کنم دانشگاهی ک قبول شدی ب ...

ممنون

اخه ثبت نام دانشگاهی که میخام ،تا نهم مهره 

ینی تا اون موقع جواب میدن؟

« إبقِ قَویاً فَقِصّتُکَ لم تَنتَهي بَعْد »قوی بمان، زیرا قصه‌‌ات هنوز به پایان نرسیده.✨
2731
ممنون اخه ثبت نام دانشگاهی که میخام ،تا نهم مهره  ینی تا اون موقع جواب میدن؟

رشتت چیع؟

اگه بخای تغییر اولویت بدی باید از بهمن بری ب من اینجوری گفتن

چرخ گردون گر ندارد سازگاری با دلت،دست در جیب کن و جدی نگیرش بیخیال🌸💃یه چی داره تحریک میکنه حلقمو میخام بالا بیارم قلبمو🤢بابایی دلم تنگ شده واست😔میشه واسه شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین♡
رشتت چیع؟ اگه بخای تغییر اولویت بدی باید از بهمن بری ب من اینجوری گفتن

فنی طراحی دوخت

حالا بهمنم باشه عب نداره

فنی طراحی دوخت حالا بهمنم باشه عب نداره

پ درخواست بده

من ک دادم رسیدگی نمیکنن دانشگاه باید زنگ بزنی