2737
2739
عنوان

دندون عقلم چسبیده بود ب استخوون فکم!!!!🙁🙁🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 36 پست
میگن چایی پر رنگ با نمک خوبه براش من خودمم امروز کشیدم میخوام امتحان کنم اینو 

دکتر گفت چیز داغ و اب قرقره نکن بدتر میشه فقط نگفت چکارکنم زودتر خونریزیش بیفته!!

که دوستان بستنی میگن

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه

وای کنم ریشه اش تو فک بود بخدا مردم و زنده شدم از درد 

بعد فکر کن دکتر منم افتضاح وای یادم افتاد چه درد وحشتناکی کشیدم 

بستنی و یخ نزار عفونت میکنه من گذاشتم عفونت کرد 

فقط مررررتب قرصاتو بخور و دهان شویه حتما یک وعده دهان شویه یک وعده آب نمک غرغره کن اصن بغل دستت باشه

🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بستنی خوبه کلا چیزای سرد خوبه 

ممنون

🖤🖤🖤من از روی عکسا میشناسم خیلیا رو!لطفا عکس هم دیگه رو کش نرید . "باتشکر"                                           یکی هم بود عکس پروفایل من بود   کاش عوض کنه
2731
دکتر گفت چیز داغ و اب قرقره نکن بدتر میشه فقط نگفت چکارکنم زودتر خونریزیش بیفته!! که دوستان بستنی م ...

برا خونریزی میتونی بستنی بخوری یکمی بزار روش بمونه فقط یک بار کافیه اما قرصاتو بخور عفونت نکنه

🖤
گلوم افتضاح درد میکنه ،اب هم قورت میدم!نمیتونم بخورم البته خیلی میترسم امتحان نکردم خوردنو

بخور بابا باید بخوری دیگه ،منم دندون عقل جراحی کردم دوتا بالارو رو عقلهارو کشیدم الان یکی پایین دارم عقل 

میدونم چی میگی عزیز دلمی... نه براش خوبه مرتب چرک خشک کن بخور هر هشت ساعتی درد ک اومد ژلوفن بخور

اره گلم 😙 مترونیدازول و اموکسی سیلین هر ۸ ساعت میخورم دکتر داده

2738
وای کنم ریشه اش تو فک بود بخدا مردم و زنده شدم از درد  بعد فکر کن دکتر منم افتضاح وای یادم افت ...

واقعا😳الان همه گفتن بستنی که!!!

ولی خداروشکر دکترم خیلی خوب بود،خداخیرش بدع ،اونموقع هیچی نفهمیدم بعدش که بی حسی اثرش رفت دردام شروع شد

چرا کشیدیش؟درد میکرد؟

دندوم عقل منم نصفش دراومده نصفش زیر لثه اس

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...
بخور بابا باید بخوری دیگه ،منم دندون عقل جراحی کردم دوتا بالارو رو عقلهارو کشیدم الان یکی پایین دارم ...

یعنی ۴تا دندون عقل😯😯😯وای خدااا

من اصلا فک مبکردم دندون عقلم درنیومدع😂😂فک میکردم لثه ام عفونت کرده ،رفتم گفت دندون عقل تعجب کردم فراوان😂

چرا کشیدیش؟درد میکرد؟ دندوم عقل منم نصفش دراومده نصفش زیر لثه اس

اره دیروز ظهر مسواک که زدم یهو یه ور صورتم از درد منفجر شد ،اصلا نمیدونستم دندون عقل😑😑😑

فک کردم عفونت لثه اس!دندونپزشک گفت نه دندون عقله😐😐😐سمت بالا چسبیده بود به حلق تقریبا !و استخون فک

نه چایی رو بذار خنک شه  بستنی اره خوبه دکتر به منم گفت بخور

ممنون گل

برا خونریزی میتونی بستنی بخوری یکمی بزار روش بمونه فقط یک بار کافیه اما قرصاتو بخور عفونت نکنه

ممنون گل😊

امتحان میکنم پس قرصارو مرتب میخورم

منم اینکارو کردم فقط خیلی چندش میشه لخته لخته میشه خون دهنت  

اون لخته ها باید بمونه روش نباید تف کرد تا پنح شش ساعت

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
2706