2733
2734
عنوان

سفره حضرت ابوالفضل....

235 بازدید | 35 پست

بچه هاامروزخونمون مراسم داریم سفره حضرت ابوالفضل اسماتونو بگین دعاتون کنم حاجت رواشین 

بخاطرکروناتوپارکینگ خونمون صندلی گذاشتیم فاصله هم رعایت شده  نگید تو کرونا چرا مراسم 

و خدایی که اسپانسر تمامِ آرزوهاست!💓✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یا ام البنین برای اولین بار ازت حاجت میخوام تورو به عباست قسم دست رد به سینم نزن...برای اولین بار در خونتو زدم نا امیدم نکن...میدونی مشکلم چیه،میدونی قلبم نا آرومه...واسطه شو تا حاجت روا شم 🤲

ختم قرآن برداشتم هر کی جزو برمیداره بنویسه تو تایپیکم 

جزو۱.۲.۳.۵.۷.۱۳.۳۰برداشته شدتا فردا وقت دارید بخونید ممنون🙏

2738

برامنم دعاکن از این فقیری بدبختی دربیایم😞😭

الهی قسم به چهارده معصومت،،،به سر بریده امام حسین،به پهلوی شکسته مادرمون زهرا،، به غریبی امام رضا قسمت میدم،هم خودم هم بچهام نگاهی بکن که خیلی محتاجیم😞 التماس دعا از تمام نی نی سایتهایی عزیز

برای من خیلی دعاکن..همسرم وبچه هام کروناگرفتن...همسرم رفته سی تی بده...ازبی کسی ونداری نمیدونم چه کارکنم..دلم اندازه دنیاگرفته😭😭😭😭😭

ان شاءالله هرچی ازخدامیخوای بهت بده❤

زیبایی چشم توآهوی فراوان دارد

زهرا هستم توروخدا دعا کن بچه دار بشم😭

بخدا از حرف دارم داغون میشم

یعنی میشه منم تاپیک بزنم بگم وای ذوق منم بالاخره مامان شدم بعد شما هم بگین وای جون مبارکه😍 لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرس🙏🏻🌷
2706