2733
2734
عنوان

یه سوال واسه رانندگی دارممممممم

198 بازدید | 16 پست

دوستان واسه دور زدن دور تقاطع باید دنده معکوس بریم یعنی ۲را بکنیم۱

خوب من قبل از رسیدن به تقاطع باید دندرو یک کنم یا وقتی رسیدم سره پیچ؟

واینکه تا دندرو یک کردم باید کلاجو چقد بالا بیارم🥺🥺

کسی میتونه راهنمایی کنه🥺🥺🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه شروع کردی؟؟

دنده یک فقط موقع اولی ک حرکت میکنی بنداز

میخای دور بزنی مثلا دنده سه هستی سرعتتو کم کنی بنداز دو وقتی نزدیک ایستادن کامل شدی کلاج بگیر بنداز یک ایست کن و دید بزن .ماشین نیومد دور بزن ،عدد سرعت از بیست رد کرد بنداز دو 

2731

میدان منظورته؟؟..توی تقاطع که اول باید ایست بدی

من از نهایت شب حرف میزنم🌑،و از نهایت تاریکی،و از نهایت شب حرف میزنم،اگر به خانه ی من آمدی ای مهربان برایم چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه ی خوشبخت بنگرم😊
2738
نزدیک تقاطع شدی سرعت کم کن،دور موتور پایین بیاد بعد دنده یک کن.

خوب دنده یک کردم باید پام روکلاج باشه دیگه؟

اکه پام رو کلاج باشه ماشین دور تقاطع دورمیزنه؟

یا حرکت نمیکنه؟

بعد از دنده معکوس برخلاف عادی که گاز میدیم اینحا باید پامونا برداریم؟

خوب دنده یک کردم باید پام روکلاج باشه دیگه؟ اکه پام رو کلاج باشه ماشین دور تقاطع دورمیزنه؟ یا حرکت ...

گفتم نیم کلاج.باید باشی که ماشین خاموش نشه.نیم کلاج هم موتور ماشین یک لرزش خفیف خواهد داشت.

تازه شروع کردی؟؟ دنده یک فقط موقع اولی ک حرکت میکنی بنداز میخای دور بزنی مثلا دنده سه هست ...

اره تقریباچند روزه 

بعد از یک باید حتما ایست کنم ؟ اگه ایست نکنم و تو حرکت بدم یک بعدش باید پامو از کلاج بردارم یا با پای رو کلاچ دور بزنم

اره تقریباچند روزه  بعد از یک باید حتما ایست کنم ؟ اگه ایست نکنم و تو حرکت بدم یک بعدش ب ...

نزدیک ایستادن بنداز یک ،هم کلاج نگهدار و هم ترمز

بعد دید بزن کم کم راه میری کلاجو ول کن .

اگ‌پشت جراغ قرمز بودی  خلاص کن و ترمز دستی بکش.یک فقط واسه حرکته

خوب دنده یک کردم باید پام روکلاج باشه دیگه؟ اکه پام رو کلاج باشه ماشین دور تقاطع دورمیزنه؟ یا حرکت ...

فقط وقتی ماشینو دنده یک میذاری که ایست کامل کرده باشی.دور میدون باید ماشینو بذاری دنده دو.

سرعتتو کم میکنی و میزنی دنده دو

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
2706