2137
2106

برنج  + مرغ

اُسکار بهترین لحظه میرسه به وقتی میفهمی خدا به جای یکی🙈😍 سه تا نی نی بهت داده😍❤️.                                                                  ‌دنیام سه قلوهام👼🏻👼🏻👼🏻                                                                          خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم ⛔اکانت تعطیل⛔

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

من مرغ گذاشتم خودمم باردارم فقط دارم عق میزنم

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤  

چرا یک ماه اونجان؟

الهی قسم به چهارده معصومت،،،به سر بریده امام حسین،به پهلوی شکسته مادرمون زهرا،، به غریبی امام رضا قسمت میدم،هم خودم هم بچهام نگاهی بکن که خیلی محتاجیم😞 التماس دعا از تمام نی نی سایتهایی عزیز
2050
2143
آخی الهی من باردار بودم نمیتونستم غذا بخورم هرکی جلوم یه چیزی میخورد دعواش میکردم    

منم. ولی مجبورم برا دوتابچم آشپزی کنم. بارداری سوممه😢 خیلیم حالم بده

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤  
1718