2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یا ام البنین برای اولین بار ازت حاجت میخوام تورو به عباست قسم دست رد به سینم نزن...برای اولین بار در خونتو زدم نا امیدم نکن...میدونی مشکلم چیه،میدونی قلبم نا آرومه...واسطه شو تا حاجت روا شم 🤲

ختم قرآن برداشتم هر کی جزو برمیداره بنویسه تو تایپیکم ممنون 

جزو۱.۲.۳.۵.۷.۳۰برداشته شد

دیگه آدم نباید آرزو داشتع باشه

الهی قسم به چهارده معصومت،،،به سر بریده امام حسین،به پهلوی شکسته مادرمون زهرا،، به غریبی امام رضا قسمت میدم،هم خودم هم بچهام نگاهی بکن که خیلی محتاجیم😞 التماس دعا از تمام نی نی سایتهایی عزیز
2738
یا ام البنین برای اولین بار ازت حاجت میخوام تورو به عباست قسم دست رد به سینم نزن...برای اولین بار در ...

جز ۱۲ به نیت اینکه از این بدبختی و گرفتاری مالی دربیایم

الهی قسم به چهارده معصومت،،،به سر بریده امام حسین،به پهلوی شکسته مادرمون زهرا،، به غریبی امام رضا قسمت میدم،هم خودم هم بچهام نگاهی بکن که خیلی محتاجیم😞 التماس دعا از تمام نی نی سایتهایی عزیز
ب هیچی ب هیچی من  نرسیذم از خدا بدم نیاد

والا منم به هیچی نرسیدم چندساله موندم خونه پوسیدم دیگه نه شغلی نه ازدواجی نه تحصیلاتی

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       
همیشه اون نفری ک بده بهترین زندگی دازه 

اره😞😞 مخصوصا مشکلات مالی ک کمر میشکنن😞😞

2706