2726

۷ ۸ سال دیوانه وار ی نفرو میخواستم  عشقم یک طرفه بود اون نمیدونست بعد مدتها اونم تازگیا با تمام بدیهایی ک غیر مستقیم ازش  دیدم عاشقم شد خاستگاری کرد  از اون طرفم ی خاستگار دیگه دارم بچه ها عشقم هیییییییییییچ کدوم از معیارامو ندارع ن خانواده ن حتی قیافه و هیکلش ( خوبه ها ولی معیار من نیس ) ن رفتارا و ویژگی هاش ن اعتقاداتش هییییییچییییی  اما خاستگارم خیلی دوستم داره تمااااام معیارامو داره بر عکس عشقم . از لحاظ ظاهری  اخلاقیاتش خانوادش کلا اونیه از بچگی میگفتم همچین کسی شوهر ایده عالیه  و 

ولی مشکل من ی چیز دیگس  بچه ها من خاستگارمو مطمعنم میتونم همیشه دوست داشته باشم بهش وابستع باشم یا هر چی اما اما بچه ها هررررررر کاری میکنم حسی ک ب عشقم دارم ی چیز دیگس هرر کاری میکنم اون حسو اون ذوق و شوقو اون تپشای قلبو اون هیجانا رو قبل دیدنش  برا هیچ کس جز عشقم نداشتم و ندارم  نمیدونم چیکار کنم اصلا نمی دونم کدوم انتخاب کنم بین منطق   عشقم گیر کردم 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

خواستگار رو انتخاب میکنم

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عاشقش بودی معیاراتو نداره تازه فهمیدی که نداره😐

حرفاتون اصلا عجیبه هاا 

اگه میدونی حست برا عشقت خوبه همونو انتخاب کن بعد پشیمون نشی البته اگه طرف وابسته شده باشه الا ول کردنش واقعا نامردی هس اگه هم نشده که هیچی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

برام جالبه چطور ممکنه نسبت به کسی که هیچ کدوم از معیاراتو نداره عاشق بشی؟

من اگر بودم کلا همچین آدمی رو از زندگیم حذف میکردم. نه اینکه ۷ ۸ سال بهش فکر کنم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

قطعا خواستگار

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               
2706