2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

هر دو شون بهت میاد ولی طلایی عادی تره 

مشکی خاص تره 🤌

بزرگ کسی است که قلبش کودکانه💗💓                                قهرش بی_کینه 🤍                                                                    دوست داشتنش بی_ادعا💖                                                         و بخشش او بی انتهاست.  🎁💗♾️                    انسان زود پشیمان میشود.                                                       گاه از گفته 😣  و گاه از نگفته هایش.🥺                                       اما سراغ ندارم کسی را🤷🏻‍♀️                                                         که از مهربانی پشیمان باشد🌹🤗                                             خوش به حال آنکه خوب میداند ☺️☺️☺️                                                            مهربانی منطقی‌ترین گفتگوی زندگیست.... 🌹🌷🌺. 
2728
من برای عروسیم یه همچین لایتی زدم  شنیونش عالی شده بود🥰 ولی برای عقد موهام رو مشکی نگه داشتم ...

ئعنی اسم کاربری تو با آهنگ خوندم قر تو کمرم فرااااوووونهههه نمدونم کجابرررریییییزممممم😂💃💃💃💃

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
خودم الان موهام تقریبا لایته ولی حس میکنم زیاد بهم نمیاد اونقد که موی مشکی بهم میاد  بعد میگم ...

خوشبخت بشی 

رنگ مویی که اون خانم  صفحه اول گزاشته قشنگه

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
خودم الان موهام تقریبا لایته ولی حس میکنم زیاد بهم نمیاد اونقد که موی مشکی بهم میاد  بعد میگم ...

مشکی کنی بهتر میشی

خصوصا چون صورتت هم کشیده است و پیشونی بلندی داری روشن کنی خیلی بلندتر دیده میشه صورتت و خوب نمیشه

2706