2137
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

من برای عروسیم یه همچین لایتی زدم  شنیونش عالی شده بود🥰 ولی برای عقد موهام رو مشکی نگه داشتم ...

ئعنی اسم کاربری تو با آهنگ خوندم قر تو کمرم فرااااوووونهههه نمدونم کجابرررریییییزممممم😂💃💃💃💃

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
چقد دماغت بد عمل کرده دکترت کی بوده.. ازش شکایت نکردی

😐🙄

هرکس هر مشکل و گرفتاری داره بگه تا براش دعا کنم 😍😘نه اینکه قدیسه باشم می‌خوام با زبان خودم برای دیگران دعا کنم تا هم انشالله اجابت بشه هم روح خودم صیقل داده بشه
2149
خودم الان موهام تقریبا لایته ولی حس میکنم زیاد بهم نمیاد اونقد که موی مشکی بهم میاد  بعد میگم ...

خوشبخت بشی 

رنگ مویی که اون خانم  صفحه اول گزاشته قشنگه

همیشه که ورق بر نمیگرده بعضی وقتا کتاب بسته میشواقعا ممنونم که آپشنی به عنوان خواب وجود داره. چشاتو میبندی. نه میبینی. نه میشنوی. نه حرف میزنی. راحت😍 کلی پول میدید برا لیزر؟🙄🧐تاپیکای اینجارو بخونید مو براتون باقی نمی ماند😂😂✂️🪒🪒🪒 👌ازدواج تاج افتخار نیست👑😉اما داشتن یه نفر که عاشقت باشه دلیل  خوشبختیه🤴👸 🙃بیاید برای هم ارزو های قشنگ کنیم ،مثلا من دعا میکنم تو خوشبخت و عاقبت به خیر بشی 👸تو هم برا من همین دعا رو بکن😘من خودمم یه آدمه فوق العاده خاص👸 من از مشکلات نمی ترسم  چون خدا  رو دارم 💪راستی من دنشجوی روانشناسی ام 🧠🩺اگه خاستی مشکلتو بگو شاید بتونم کمکت کنم 😍من یه دی ماهی هستم خوش پوش،جاه طلب ،یکم لجبازخدا همون‌ لحظه‌ای‌ کنارته‌ که‌ میگی:وای‌ شانس‌ آوردما😍خدا‌ جایی‌ و‌ زمانی‌ دستتو‌ میگیره‌ که که‌ تو‌ به‌ محال‌ بودنش‌ فکر‌ میکردی!چرا عاشق خدا نباشم وقتی بهم میگه تو ریحانه خلقت منی 👸😍   کانال احاطه توی تلگرام پر از متنای قشنگهاز یه جایی به بعد حالت نه خوبه نه بد.از خودت میپرسی میتونی ادامه بدی؟ جواب میدی نه و ادامه میدی
خودم الان موهام تقریبا لایته ولی حس میکنم زیاد بهم نمیاد اونقد که موی مشکی بهم میاد  بعد میگم ...

مشکی کنی بهتر میشی

خصوصا چون صورتت هم کشیده است و پیشونی بلندی داری روشن کنی خیلی بلندتر دیده میشه صورتت و خوب نمیشه

2050
ئعنی اسم کاربری تو با آهنگ خوندم قر تو کمرم فرااااوووونهههه نمدونم کجابرررریییییزممممم😂💃💃💃💃

همینننجاااااااا همینننجاااااااا💃💃💃💃💃

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕برای سلامتی تو دلیم یه لبخند بزنید لطفا🥰😍شکوفه گیلاس من🌸🍒دخمل نازم اومده تا همدم مامانش باشه🥰😍

من ندیدم دوباره بزار😢

خدای دوست داشتنی من 😘لطفا بهم یه گل دختر سالم و صالح بده 😍که پسرم هم یه خواهر مهربون داشته باشه👨‍👩‍👧‍👦 لطفا خوشکلم باشه😊 راستی خداجونم دوست دارم قربونت بشم کاش میشد واقعنی بغلت کنم 🤗😘😍شکرررت مهربانم  به خودت قسم دوست دارم 💝
همینننجاااااااا همینننجاااااااا💃💃💃💃💃

👯💃💃💃

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
2087

اسی کجای دقیقا کجای 

تو بی من عکس گذاشتی

خدای دوست داشتنی من 😘لطفا بهم یه گل دختر سالم و صالح بده 😍که پسرم هم یه خواهر مهربون داشته باشه👨‍👩‍👧‍👦 لطفا خوشکلم باشه😊 راستی خداجونم دوست دارم قربونت بشم کاش میشد واقعنی بغلت کنم 🤗😘😍شکرررت مهربانم  به خودت قسم دوست دارم 💝

من که رفتم 😒😒😒😒

1718