2157
2106

یا ام البنین برای اولین بار ازت حاجت میخوام تورو به عباست قسم دست رد به سینم نزن...برای اولین بار در خونتو زدم نا امیدم نکن...میدونی مشکلم چیه،میدونی قلبم نا آرومه...واسطه شو تا حاجت روا شم 🤲

ختم قرآن برداشتم هر کی جزو برمیداره بنویسه تو تایپیکم ممنون 

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149
2050

الان دعا ما تاثیر نداره🤭ولی باشه

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🙄😍خدایا شکرت🧿~~~من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان، مادر خوبی باشم/ خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2087
مامانم ۳۴سالشه 😑😶

منم مامانم ۳۴ سالشه 

میخواد بچه بیاره😐

دوستان از این به بعد دو نفر از کاربری استفاده می‌کنه خواهر کوچیکه تاج سرم خواستن عضو بشن هر کاری کردیم نتوانستیم وارد بشویم😂⁦✌️⁩اول هر تاپیک اگه خودم باشم میگمmahsa اگر آبجی گلم بود می‌نویسهmahia😊❤️ اشتباه نگیرید من ازدواج کردم خواهریه که عاشق شده و خبر ندارع اکه تاپیک عشق و عاشقی زدم من نیستم اجیمه😊⁦❤️⁩خب دیگه چی بگم😒شما رو چند لحظه با تاج سرم آشنا میکنم .خواهرم اینجا سایت عنومیه مردا اکه درخواست دوستی دادن قبول نکن تو تاپیک هاش نرو😐😂حرف می نی یار ها رو کوش من چون اونا عشقای منن و تو حق نداری اذیتشون کنی 😄💃😂🚶👣و یکم توضیح بدم این کلاس ۱۱ و ۱۷ سالشه😂تنهاتون میزارم برید دیگه اع آه😐👣🚶😂
2051