2703
2553

یا ام البنین برای اولین بار ازت حاجت میخوام تورو به عباست قسم دست رد به سینم نزن...برای اولین بار در خونتو زدم نا امیدم نکن...میدونی مشکلم چیه،میدونی قلبم نا آرومه...واسطه شو تا حاجت روا شم 🤲

ختم قرآن برداشتم هر کی جزو برمیداره بنویسه تو تایپیکم ممنون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بپرس

من یه نذری داشتم برای اربعین که به همسایه و آشناها نذری بدمویه چیزی به غیر از غذا . الان میخوام اگه بشه پولشو بدم به نیازمند . میخواستم ببینم اشکالی نداره؟ نذرم ادا میشه

2456
من یه نذری داشتم برای اربعین که به همسایه و آشناها نذری بدمویه چیزی به غیر از غذا . الان میخوام اگه ...

دیگه  چه بهتر 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   

فک کنم باید به همون روش ک نذر کردی ادا کنی

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
2714