2703
2553

به طرز وحشتناکی ناکی بابام مامانمو زد منم کلاس داشتم از اتاق وسط کلاس اومدم بیرون جلوشون رو بگیرم وقتی دیدم مامانم داره خفه میشه تنها کاری که میتونستم بکنم ابن بود با برم جلو بابامو بزنم یا بشینم تماشا کنم رفتم جلو اینقدر فحش ناموسی و رکیک به مامانم داد مامانمم داشت خون بالا می‌برد رو فرش به بابام گفتم بسه دیگه چی شده مشکلت چیه اینم بگم بابام منم می زنه ی اینقدر بلا سرم آورده حالم اصلا خوب نیست منم تا ی اندازه یی می تونم تحمل کنم اون فحش ها رو بهش گفتم بسه دیگه درست حرف بزن مگه من بی کس کارم که این طور با من حرف می زنی افتاد به جون من اینقدر منو بعد خودم روانی شدم خودمو زدم تکون بخورم داد می زنم همه جام درد می کنه خاک بر سرم 

منو ساقی جونم با هم دیگه خواهریم😍سلامتی همه خواهرا راستی ۳ ماه دیگه خاله میشممممممم😍تیکر بارداری خواهرمه

من چک نکردم غلط هامو درست کنم اگه غلط املایی دارم ببخشید 

منو ساقی جونم با هم دیگه خواهریم😍سلامتی همه خواهرا راستی ۳ ماه دیگه خاله میشممممممم😍تیکر بارداری خواهرمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چرا جدا نمیشه مامانت،چرا دارید با این روانی زندگی میکنید

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

خداوندا مشکلات همه رو برطرف کن

آخه دعوا چرا؟؟؟واقعا خجالت آوره تو سن بالا پدرا روی همسرشون دست بلند میکنن

مشکلشون چیه؟

در مدت ۳ سالی که عضو نی نی سایت بودم بیش از ده بار قطع دسترسی شدم. این بود آرمانهای ما؟😁
2714

از خونه بیرونش کنین 

داداش داری؟

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil

بابات روانیه مگه

زنگ میزدی صدوده بیان ببرنش

مرگ یبار شیونم یبار

یشب بخابه بازداشتگاه حساب کار دستش میاد انقد کوتاه اومدین صداتونو خوردین که اینجوری کتک میزنه😬

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
2706