1874
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

ی باری راننده دختروبرده بود😐فقط همین ی موردروشنیدم😑

عشقم،دنیام،همه کسم ،تنهاکسم فقط                         ❤شوهرجووووونم❤درخواست دوستی قبول نمیکنم😑آذربایجان مارالیام🙌

چقدر منفی هستید .پاشو برووو

💜سرگروه گروه رز بنفش💜وزن شروع۱۰۸💜وزن فعلی۹۲.۵۰۰💜هدف چالش پاییزه ۸۳💜هدف نهایی ۷۵💜کمکم کن خدا جونم💜ممنونم از خودم💜با کالری شماری زیگزاگی💜هرکی دوست داشت با ما همراه بشه بیاد تاپیکم💜تاپیک آهنگ ورزشی💜تاپیک وزن💜تاپیک مانکن های ۱۴۰۰💜
2050

منم شنیدم ولی از همون اولم ک اسنپ دراومد من با آژانس رفتم 

یبارم اسنپ نگرفتم😩

اولین تاپیکو وقتی میزنم که دیگه پانیک نداشته باشم🤗پانیکی آدم تنهائیه😟درکش نمیکنی درست 🤗 ولی نمک روزخمشم نپاش🙄                                                                                                                  زنده بمان قاتل دلخواه من  محو نشو ماه ترین ماه من😍                                                      یه باشگاهی هست اسمش پروازه یه کاپیتان داره عاشق باقلوا دشمن دسی لوس و خودشیفته  ولی گل روزگار🤑

من که خیلی با اسنپ میرم اتفاقیم نیفتاده تا حالا خداروشکر ! فقط یبار یکیشون پیام داد همونجا تو ماشین که اجازه ی اشنایی میدین و اینا منم ج ندادم بهش اصلا اتفاقا محل کار شوهرم میرفتم بهشزنگ زدم اومد دم در دیگه طرف دید مزاحم نشد

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

امنیت سفر را بزن برای خانوادت بفرست. خودتم سر و سنگین و جدی باش. 

من پارسال زمستون هرشب حدود ۸ شب با اسنپ برمیگشتم خونه. خدا را شکر مشکلی نداشتم.

عضو گروه آبی چالش بامداد خمار. قد۱۶۵ / وزن اولیه۶۷ / هدف نهایی۵۷/ شروع چالش ۱۴۰۰/۴/۸
2087

اولا پلاک ماشین رو دقت کن رنگش مدلش درست باشه چهره راننده عکسش میاد ببین درست باشه بعد سوار شدن یه گزینه هست خبردادن میتونی بزنی اطلاعات راننده و ماشین رو برای یکی از خانواده ات بفرستی

اگه اینا درست باشه امنه.مخصوصا پلاک و راننده.

1718