2726

منم غیر منتظره مردود شدم😐الان دارم برنامه مینویسم از شنبه هفته آینده شروع کنم. پارسال مشاور داشتم ولی کمک آنچنانی بهم نکرد امسال خودم مشاور خودم میشم:)

🌻🐾real eyes realize real lies🐾🌻                                                                                          من رویایی دارم رویای رنگارنگ رویای دنیایی سبز  و بدون جنگ ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازمون ضروری نیست تو خونه میتونی بگیری بدی قلم چی خوبه 

کلاس به نظرم کلاسینو خوبه 

مشاورم بستگی داره به اینکه برنامه بلدی بنویسی؟ خودت میخونی یا باید زور بالاسرت باشه 

2728

با برنامه راهبردی قلمچی پیش برو

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

یه مشاور که پا به پای تو بیاد خیلییییی کمک میکنه 

ازمون حتمااااا قلمچی بهتره   

تحلیل ازمون از خود ازمون مهمتره یعنی تحلیل سوالایی که توی ازمونات نزدی یا اشتباه زدی  و اینکه اول ازمونتو خودت تحلیل کن بعدش پاسخنامه نگاه کن

تست های درجه بندی شده از چند منبع و روزی ۱۱/۱۲ ساعت درس خوندن حتی بیشتر

اگه تمرکز نداری درسو بزار کنار تمرکز کردن رو یاد بگیر و فقط به درس فکر کن 

یوگا خیلی کمکت میکنه و رژیم غذایی که دارای چیزهای شیرین باشه خیلی کمک میکنه 

مشاور نگیرم ینی؟

میل خودته. بلدی برنامه بنویسی و پایبند باشی بهش؟

🌻🐾real eyes realize real lies🐾🌻                                                                                          من رویایی دارم رویای رنگارنگ رویای دنیایی سبز  و بدون جنگ ...
2706