2733
2734

پایه ام تو اختصاصی و زبان ضعیفه بنظرتون تو نه ماه خوندن میتونم همچین رتبه ای بیارم ،، هزینه کلاس کنکور ندارم 

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️

پسر عمم رتبش ۶هزار شده مدرسشم معمولی بوده.سال اولم قبول شد.دامپزشکی چمران قبول شده

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو میتونی اولین نفر باشی

عزیزم اصلا فکر نکن کسانی که کلاس میرن از تو بهترن

تو هم تلاش کن وقتی کتاب درسی رو خوب خوب یاد بگیری دیگه مشکلی نداری

درسته تخصصی مهمه ولی درسال عمومی هم بخون مخصوصا زبان خیلی خوب میشه که خوب یاد بگیری. همون کتاب درسی رو بگیر با چندتا کتابای کمک درسی مهم برای اختصاصی و زبان

یکی از دوستام دقیقا شرایطش مثل تو بود نمیتونست کلاس کنکور بره چندتا کتاب کمک درسی از کتابخونه مدرسه گرفت و خوند البته شبانه روز درس میخوند حتی تو مسیر رفت و آمد به مدرسه رتبه 700 دانشگاه بوعلی همدان قبول شد 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
یکی از دوستام دقیقا شرایطش مثل تو بود نمیتونست کلاس کنکور بره چندتا کتاب کمک درسی از کتابخونه مدرسه ...

واقعاااا؟؟ میشه بگی چند ماه خوند ؟ پایه اش چطور بود و اینکه چ سالی

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️
2738
پسر عمم رتبش ۶هزار شده مدرسشم معمولی بوده.سال اولم قبول شد.دامپزشکی چمران قبول شده

ببخشید میشه لطفا بگی چند ماه خوند ؟؟ پایه اش چطور بود و چه سالی این رتبه رو اورد

واقعاااا؟؟ میشه بگی چند ماه خوند ؟ پایه اش چطور بود و اینکه چ سالی

آره بخدا 9 ماه بکوب خوند شبانه روز 

پایه اش خوب بود نمره های کلاسیش بالا بود درسش واقعا خوب بود چون زیاد درس میخوند 

دوسال پیش قبول شد 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶
ببخشید میشه لطفا بگی چند ماه خوند ؟؟ پایه اش چطور بود و چه سالی این رتبه رو اورد

امسال این رتبه رو اورد.نمیدونم دیگ‌چقد میخوند😅ولی خب پسرا بزور بند میشن رو کتابا

your "𝐸𝑦𝑒𝑠" 𝑎𝑟𝑒 the  𝑚𝑜𝑠𝑡 "𝐵𝑒𝑎𝑢𝑡𝑖𝑓𝑢𝑙" 𝑝𝘩𝑜𝑡𝑜 I like..💓ehda.ir سایت ثبتنام اهدای عضو ❤️خدایا شکرت بابت همه چیز...