2726
عنوان

یه سوال فقط خانوما بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 50 پست
برامنی که پریودام منظم بود عجیبه اخه گفتم شاید بخاطر متفورمین بهم ریختم بعد خوندم تو عوارضش نیست همچ ...

من متفورمین نخوردم تا الان ولی قبلا دکتر بم دوفاستون و پرژسترون میداد همون ماه ها ک میخوردم پریودم ۴ تا ۷ روز عقب میوفتاد بعد ماهی ک نمیخوردم مثل قبل منظم میشد ۲۸ روز یکبار..

ان شاالله شما بارداری استرس سمه اصلا بش فک نکن و چیزای مثبت جذب کن عزیزم

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من متفورمین نخوردم تا الان ولی قبلا دکتر بم دوفاستون و پرژسترون میداد همون ماه ها ک میخوردم پریودم ۴ ...

ممنون عزیزم ایشالا هرچی خیر وصلاح خداست کاش پریود شم حداقل خیالم راحت شه نیستم

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد دو سالگی پسرمامانه🥰
بیبی چک بزن

فردا صب میزنم دیگه فردا اربعین ایشالا که امام حسین جواب حرفایی که باهاش زدمو میده و فردا دلمو خوشحال میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
ممنون عزیزم ایشالا هرچی خیر وصلاح خداست کاش پریود شم حداقل خیالم راحت شه نیستم

ان شاالله ک دیگه پریود نمیشی و بارداری

یه تست بخر امتحان کن

حداقل از چشم انتظاری درمیای 

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
فردا صب میزنم دیگه فردا اربعین ایشالا که امام حسین جواب حرفایی که باهاش زدمو میده و فردا دلمو خوشحال ...

ان شاالله مثبت میشه 

اگه مثبت شد همون لحظه واسه منم دعا کن

مامان دوتا دخمل ناز 😍
من به کل جوری رژیم گرفتم درعرض ۲۰ روز همه میگن جمع وجورشدی پیاده روی ام اصلا نداشتم کلا تحرک نداشتم ...

حتماااا عزیزم بیا خبرشو بده منتظرم انشالله که هستی😚😚

عزیزم پیاده روی خیلی تاثیر داره استرس هم که نگم برات چقد مهمه

اصلا استرس نداشته باش که این ماه نشد و ... 

یکی از کاربرا بود یکسال بنده خدا با استرس یکسال منتظر بود بعد میگفت یه ماه برای عوض شدن روحیشون رفتن مسافرت اونجا در اوج بیخیالی باردار شده بود 

ان شاالله ک دیگه پریود نمیشی و بارداری یه تست بخر امتحان کن حداقل از چشم انتظاری درمیای 

اره الان میرم میگیرم حتما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاالله مثبت میشه  اگه مثبت شد همون لحظه واسه منم دعا کن

چشم حتمااااا عزیزم ای خدامیشه مثبت شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتماااا عزیزم بیا خبرشو بده منتظرم انشالله که هستی😚😚 عزیزم پیاده روی خیلی تاثیر داره استرس هم که ...

منم والا ۲ ماه اول خیلی استرس داشتم ولی این ماه گفت فولی غالب نداره واقعا خوش بودم میگفتم نمیشه دیگه ولی اقداممو داشتم درکنارش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه میترسم‌منفی شه از بس این دوماه زدم وبامنفی مواجه شدم

بی بی چک بزن پناه برخدا کلن میگن عقب انداختن تو اقدام نشونه امادگی بدن برای بارداریه شاید مثبت بود بیا بهمون بگو

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
برامنی که پریودام منظم بود عجیبه اخه گفتم شاید بخاطر متفورمین بهم ریختم بعد خوندم تو عوارضش نیست همچ ...

متورفین معمولن برای تنظیمه پریوده ف‌ک کنم به رشد عولیکول کمک میکنه انشالا باردار باشی یه تست بزن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
بی بی چک بزن پناه برخدا کلن میگن عقب انداختن تو اقدام نشونه امادگی بدن برای بارداریه شاید مثبت بود ب ...

اره گرفتم حتما میزنم عزیزم خبرشومیدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خانما من روز سیزده سیکلم فولی دارم یکی ۱۱یکی ۱۴ غالب نیست ؟؟؟؟ متفورمینم داده تا بخورم

میشه برام دعا کنی این ماه بی بی چکم مثبت بشه اگه دوست داشتی یک صلواتم مهمونم کن💜🙏مرسی دوست عزیز انشالله شما هم حاجت روا بشی🤲
2706