2410
2553
عنوان

یه سوال فقط خانوما بیان

727 بازدید | 50 پست

سلام یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید

کسی که فولیکول غالب یاهمون بالغ شده نداره تو یه ماهی یعنی تخمک گذاریم نمیکنه اون ماه؟؟؟

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد دو سالگی پسرمامانه🥰

نه ممکنه داشته باشه ولی سایزش کوچک باشه  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه ممکنه داشته باشه ولی سایزش کوچک باشه  

خب مشکلم اینه که من این ماه ماه سوم اقدامم بود رفتم سونوخودم سرخودگفت فولی غالب نداری ومتفورمین دادالان ۲۰ روزه تقریبا متفورمین میخورم والان یه هفته اس تاخیردارم بااینکه همیشه منظم بودم میگم یعنی تخمک گذاری نداشتم این ماه که پری نشدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره وقتی بزرگ نشه آزاد نمیشه از بین می‌ره😢

اخه من پری هام منتظم بود این ماه الان یه هفته اس نشدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2714

یا ام البنین برای اولین بار ازت حاجت میخوام تورو به عباست قسم دست رد به سینم نزن...برای اولین بار در خونتو زدم نا امیدم نکن...میدونی مشکلم چیه،میدونی قلبم نا آرومه...واسطه شو تا حاجت روا شم 🤲

ختم قرآن برداشتم هر کی جزو برمیداره بنویسه تو تایپیکم ممنون 

خب مشکلم اینه که من این ماه ماه سوم اقدامم بود رفتم سونوخودم سرخودگفت فولی غالب نداری ومتفورمین دادا ...

بی بی چک نزدی؟؟

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
شایدم بزرگ شده منم ۴روز عقب انداختم انشالله که هر دوتامون بارداریم🥰

انشالله عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی بی چک نزدی؟؟

نه میترسم‌منفی شه از بس این دوماه زدم وبامنفی مواجه شدم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی بی چک نزدی؟؟

برامنی که پریودام منظم بود عجیبه اخه گفتم شاید بخاطر متفورمین بهم ریختم بعد خوندم تو عوارضش نیست همچین چیزی حتی میگه اونایی که منظم نیستن میخورن که منظم شن 

میگم نکنه من بعد دکتر رژیم سخت گرفتم و پیاده روی کردم ومتفورمین ویدفولیکم خوردم نکنه رشد کرده تحرک ورژیمم باعث شده حالا مثلا ۱۰ روز بعد سونویی که رفتم فولیم غالب شده و باردارشدم احتمالش هست یاازاینه که فولی عالب نداشتم تخمک گذاریم اتفاق نمیوفته؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسی جون وزن و تحرک برای اقدام خیلی مهمه هم خودتون و هم همسرتون

من به کل جوری رژیم گرفتم درعرض ۲۰ روز همه میگن جمع وجورشدی پیاده روی ام اصلا نداشتم کلا تحرک نداشتم تواین ۲۰ روز ۱۰ روزشو پیاده روی تندداشتم خداکنه باردارباشم برام دعا کنید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706