2726

من متاهلم و الان باردارم،رشتم تجربی بود سال اول تجربی دادم رتبم جالب نشد،امسال انسانی دادم رتبم خوب بود ولی بازم قبول نشدم،الان تو چند راهیم،که تجربی کنکور بدم،یا انسانی دوباره،یا برم آزاد مدیریت مالی یا بازرگانی بخونم،

خواهش میکنم راهتماییم کنید

|سلام به زمینی که برای صلح آفریده شد و هیچ روزی رویِ صلح ندید| تا گرفتم خلوتی تاریک، روشن تر شدم🤍
چون شرابطت خاصه  عمر و وقتتو برای یک رشته ای بزار که حاصلشو ببینی وبتونی به واسطتش شاغل شی ،نه ...

پیشنهاد شما چیه؟

|سلام به زمینی که برای صلح آفریده شد و هیچ روزی رویِ صلح ندید| تا گرفتم خلوتی تاریک، روشن تر شدم🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم دقیقن مثل توام😑😶ولی هر دو سال کنکور انسانی دادم

میخای چیکار کنی حالا

برو دانشگاه امسال ..با بچه خیلی سخته قبولی

بچه ۳ یا ۴ ماه قبل از کنکور دنیا میاد،نمیشه بازم‍

رویکی از این رشته ها وقت بزار  ببین علاقت بیشتر به کدومه  شیمی و فیزیک و اینا  یا ...

علاقم که به انسانیه،

ولی شرایطم جوریه که نمیدونم علاقه رو میتونم کاریش کنم یا نه

پیشنهاد شما چیه؟

من شرایط و علاقه و توان شما رو برای درس خوندن نمیدونم 

همچنین شهرشما رو برای بازار کار رشته ی تحصیلی نمیدونم 

اینا همه رو مورد توجه قرار بده و خودت انتخاب کن 

من نظرم بیشتر تجربی هستش، بازم شما باید شرایط خودتو بسنجی

احساس کردم دوست داری انسانی رو چون گفتی موفقی  

دوست داشتن که بله ولی با توجه به شرایطم علاقه چیز مهمی نیست انگار

چون بچه داری وقت نداری که تلف کنی برو انسانی 

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 
میخای چیکار کنی حالا

منم نمیدونم بخدا از یه طرف همه فامیلامون دارن دانشگاه میرن میخونن من موندم دلممیخاد بخونم امسال برا کنکور ولی همش میگم شاید قبول نشدم یا شاید شوهرم نزاره برم دانشگاه یه شهر دیگه

2706