2726
عنوان

بجه ها من خیلی استرس مدرسه دارم

91 بازدید | 17 پست

پسرم کلاس اوله حضوری مدرسه شلوغ کلاسها که تعطیل میشه همه بجه ها تو حیاط پسر بجه ها هم که شیطون به امید مجازی بودم وگرنه جای خلوتتر مینوشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من میترسم این واکسنها بزنم به بچم یعنی مجبور میکنن؟۶ سال که مجاز نیست

وقتی بگن۳سال به بالا یعنی مجازه دیگه.وقتی همه بچه ها بزنن ترس نداره دیگه.اگه درست اعلام کنن بگن چیه باید بزنیم بهشون دیگه

تورو سننه قربونت برم!!!!
اعلام میکنن تا شب.وایسا.تازه وارد شده.تک دوزیه

منم تو اخبار دیدم که گفتن این واکسن سینوفارم تک دوزی برای بالای 3 سال هست . 

ولی یکی دو روز پیش ی دکتر گفت فعلا واسه زیر 12 سال رو این واکسن مطالعه نشده خیلی ناراحت شدم. حالا نمیدونم کدوم حرفشون درسته. 

پس قبلش که میگفتن واسه بالای 3 سال هست چرا حرفشون عوض شد 

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗
من میترسم این واکسنها بزنم به بچم یعنی مجبور میکنن؟۶ سال که مجاز نیست

این واکسن مخصوص 3 به بالا هست. ولی احتمالا اول به 6 به بالا میزنن که مدرسه ها باز بشه

کی بی بهانه بود که من عاشقت شدم؟                                    خود بهترین دلیل برای بهانه ای 💗
این واکسن مخصوص 3 به بالا هست. ولی احتمالا اول به 6 به بالا میزنن که مدرسه ها باز بشه

منم حرفهای اون دکتر را شنیدم گفت هنوز فاز سومش در مرحله ازمایشه میترسم به بچم بزنم

منم حرفهای اون دکتر را شنیدم گفت هنوز فاز سومش در مرحله ازمایشه میترسم به بچم بزنم

شاید واکسن دیگه ای رو شنیدید چون واکسن نورا هم که تو ایران تولید میشه برای 12 سال به بالا هست و فاز سومش هست. 

این سونوفارم تک دوزی رو دکتره گفت تو چند کشور تا الان تزریق شده به همه بچه ها و هیچ عوارض خاصی نداشته

2706