2137
2106
عنوان

چرا از اندامتون ناراضی هستید؟

312 بازدید | 36 پست

یکی میگه چون شوهرم، پارتنرم بدنم رو دوست نداره

چون بقیه بهم میگن چاقی

خودتون، خودتون رو دوست داشته باشید

اقایون با اون شکمایی که انگار حاملن میان بدون هیچ خجالتی تازه با افتخار

بعد خانما یکم چاق نیشن همه براشون واه واه میکنن

هیچوقت هم به کسی نگید چاق یا لاغر طرف چشم داره میبینه چاقه یا لاغره

you put me on and said I was your favorite! 

کی گفته ناراضیم!؟😐🤭

⌝رومن رولان یه نصیحت قشنگ میکنه، میگه: جرأت کنید راست و حقیقی باشید، ‏جرأت کنید زشت باشید. ‏خود را همان که هستید نشان بدهید. ‏این بزک تهوع‌ انگیز دو رویی و دو پهلویی را ‏از چهره روح‌ خود بزدایید، با آب فراوان بشویید!

بهبود روابط زناشویی با بهترین و علمی ترین روش؛ درمان درست در کنار زیبایی! 

برای لذت و حس اعتماد بنفس بیشتر با بهترین متخصص و جراح زیبایی زنان ، کلیک کن و مشاوره بگیر

2149

چقدر امروز ازبن تاپیکا زیادشده همه حمله به اقایون😅من یکم شکم دارم بعد زایمان ناراضیم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2050

من دلم میخواد ۵ کیلو دیگه اضافه کنم ☹️

واقعا ازدواج میکنید که به آرامش برسین؟! چرا یه لیوان گل گاو زبون نمیخورین؟😐 دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚

از وقتی که از کرونا به سلامت عبور کردیم میگم خدا رو شکر که به خیر گذشت وسالمیم هزاران بار شکر 

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود   گاهی نمیشود نمیشود که نمیشود    گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است    گاهی نگفته قرعه به نام تومیشود    گاهی گدای گدایی وبخت نیست    گاهی تمام شهر گدای تو میشود

خودم شکممو دوست ندارم فقط😑لباس میپوشم‌شکمم میزنه بیرون خوشم.نمیاد😑

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2087
من از اندامم ناراضی نیسم از ترکهای بیش از حد روی اندامم ناراضی ام

منم ، چاق شدم لاغر شدم و معذرت میخوام باس نم ترک برداشته ، خیلی بدم میاد 

واقعا ازدواج میکنید که به آرامش برسین؟! چرا یه لیوان گل گاو زبون نمیخورین؟😐 دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚
2051