2733
2734

مثلا اگه از روی حرفای کسی بفهمیم کمک مالی  لازم داره ولی مستقیم چیزی نگفته، بریم خودمون بهش پیشنهاد کمک بدیم ولی طرف شدیدا بهش بربخوره و ناراحت بشه بگه من اصلا نیاز نداشتم و مگه من از کسی کمک خواسته بودم که دخالت میکنی و... این وسط اونی که قصد کمک داشته مقصره و نباید پیشنهاد میداده؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرم اونی که نیت کمک کردن داشته ، باید طوری حمایت خودشو به طرف مقابل میرسونده که طرف شأن و شخصیت ش حفظ شه و حس کوچیک شدن بهش دست نده

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
بنظرم اونی که نیت کمک کردن داشته ، باید طوری حمایت خودشو با طرف مقابل میرسونده که طرف شأن و شخصیت ش ...

بنظرتون کسی که نیت کمک داره ولی هنر اینکه یجوری بگه طرف ناراحت نشه رو نداشته باشه اصلا نباید کمک کنه دیگه؟ یا اگه تمام تلاش خودشو کرد ولی طرف مقابلش بازم ناراحت شد چطور؟ 

2706