2703
2553
ببین یه دختر خانمی تو‌ کلاب هوس خیلی تعریفش میکرد پخش کن تو‌خونه ضرر نداره که همش آیه های قرانیه

اره اعتقاد دارم 21 روزه ک امروز پخش کردم تو خونه یه فایل صوتی نیم ساعته هس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب میشه توضیح بدی بقیه هم بفهمن چیه

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍
2456
خب میشه توضیح بدی بقیه هم بفهمن چیه

رقیه شرعی یه فایل صوتی هست ترکیب یک سری آیات قرآنیه برای دفع حسد چشم زخم و جن و شیطان از منزل 40.روز باید بزاری پخش شه صداش

رقیه شرعی یه فایل صوتی هست ترکیب یک سری آیات قرآنیه برای دفع حسد چشم زخم و جن و شیطان از منزل 40.روز ...

حالا که شما انجامش میدین، لطفا اگه بعد ۴۰ روز دیدین تاثیر داره و واقعا خوبه تاپیک بزنید بگید..

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   
حالا که شما انجامش میدین، لطفا اگه بعد ۴۰ روز دیدین تاثیر داره و واقعا خوبه تاپیک بزنید بگید..

چشم ولی تو این چند روزم تاثیرش دیدم 

یه چیزهایی پیش اومد برام 

حتی چون خونه مادبزرگم رفت و آمد داریم اونجام تاثیر گذاشته تاپیک زدم ببینم کیا نتیجه گرفتن دیگه

چشم ولی تو این چند روزم تاثیرش دیدم  یه چیزهایی پیش اومد برام  حتی چون خونه مادبزرگم رفت ...

اها چه خوب 

خب اون فایل رو از کجا گیر بیاریم؟

اصلا کی درستش کرده؟

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   
2714
رقیه شرعی یه فایل صوتی هست ترکیب یک سری آیات قرآنیه برای دفع حسد چشم زخم و جن و شیطان از منزل 40.روز ...

از کجا باید گرفت فایل صوتیشو؟

خدا جونم شکرت هزاران بار شکرت که نگاه لطفت رو بهم انداختی🙏خدایا شکرت ک بچم صحیح و سالمه🙏❤خدایا شکرت که صدامو شنیدی۰❤بالاخره منم ۳۰تیرماه ۱۴۰۱ تستم مثبت شد و ۳ هفته بعدش صدای قلب خوشگلش رو شنیدم😍❤مامان فدات بشه ❤🤰🤱خدا جونم صدامو بشنو نوکرتم چیز زیادی نمیخام که فقط ۳_۴ تا بچه خوشگل و صحیح و سالم😍😘🤰🤱🌹🌹 توجه..توجه.. به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود😍❤🤰🤰خدایا من دلم بچه میخااااااا🤗🤱🤰 بچه هم دلش منو میخاد🤱🤰🤗 پس بیزحمت خداجون منو بچمو زودتر بهم برسون مرسی عشقم...من سال۱۴۰۰ مامان میشم😍😍😍 سال دیگه اسفند ماه بچم۳ ماهشه😍😍😍