2737
2734
عنوان

کیا واکسن زدن بعد اقدام کردن تو رو خدا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 24 پست
باشه گلم ممنون😔

خواهش گلم چرا ناراحتی؟ هرکی حکمتی داره بخدا.  من باردار شدم سقط شد و دوباره باردار شدم سقط شد و دوباره باردار شدم  بچه بدنیا اومد فوت کرد حکمته بخدا اگه میدونستم اینجوری عذاب بکشم تا آخر عمرم باردار نمیشدم      حتما خدا دوستتون داره نمیخواد دلتون بشکنه باور کن 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش گلم چرا ناراحتی؟ هرکی حکمتی داره بخدا.  من باردار شدم سقط شد و دوباره باردار شدم سقط شد و ...

دلم بچه میخواد چرا نمیشه چرا بدنم واکنش نمیده همه دوستام بچه سوم باردارن..دخترهای فامیل سه قولو دو قولو پشت سرهم فقط من😞🚼

دلم بچه میخواد چرا نمیشه چرا بدنم واکنش نمیده همه دوستام بچه سوم باردارن..دخترهای فامیل سه قولو دو ق ...

خدا کریمه همه چی میشه  گلم 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
2728

استارتر شما واکسن زدی؟

من دودلم بزنم بعد از این طرفم تازه میخام اقدام‌کنم واکسنم تازه اقتاده تو ذهنم ک‌بزنم 

میخام آسترازنکاام‌بزنم چون‌سینوفارم سه تا دوز داره 

میتونم آسترازنکا بزنم یعد یک ماه بگذره بعد اقدام‌کنم اگ باردار نشدم دوباره برم دوز دومشو بزنم؟

وای اصلا موندم اصلا دوست ندارم بزنم میگم عوارض داره از ی طرف میترسم‌نزنم باردار بشم‌پشیمون بشم ک چرا زودتر نزدم 

کا ی دکتری در این رابطه واس اقدامیا حرف میزد اه😂😁

استارتر شما واکسن زدی؟ من دودلم بزنم بعد از این طرفم تازه میخام اقدام‌کنم واکسنم تازه اقتاده تو ذهن ...

بله عزیزم دوز دومش رو دیشب زدم

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘
2738
خوشبحالت ب سلامتی  عوارضم داشت ؟ چی زدی؟ بین دو دوز اقدامم داشتین؟

سینوفارم زدم نه اقدام نداشتم میترسیدم بگیره😁 دوز اول که چیزی حس نکردم ولی دیشب که دومی رو زدم دستم درد گرفت و امروزم یکم بی حال بودم الان بهترم

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘