2726
پزشکی قم مطابق میل من بوده ولی مامانم ناراحته 🥺 میگه چجوری دوری تورو تحمل کنم

وای چه خوب تبریک میگم خانم دکتر موفق باشی😍❤

میخوام یه رستوران بزنم بعد تو غذا ها مرگ موش بریزم هرچی فود تستر تو اینستاگرام هست دعوت کنم برا افتتاحیه                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
❤️❤️ میگم کارنامه سبز برای فرهنگیانم اعمال میشه؟

نشنیدم تا به حال

ولی فکر نکنم چون برای هر کسی سهمیه ای و محل خدمتی تعیین شده

بازم تحقیق کن 

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩
من آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان آره بااینکه خیلی  سنجش اذیت کردولی ارزش صبرروداشت   &nb ...

رته و ترازتون؟

کدوم شهری 

نینی سایت دنیای عجایبه  از اعتیاد آوری غیر قابل پیشبینی ب اینجا تا گیس و گیس کشی تو تاپیک های عقیدتی سیاسی  موضوعاتی که فکرشو نمیکنی پربازدید بشن  و کاربرای مهربونی و خوش ذوقی که خنده به لبت میارن   چجوری یه کاربری رو سه سال نگه میدارین؟😐 من هر چهار ماه یه بار میترکونم شناسایی نشم کاربری سوممه   
بازارکار مهندسی صنایع چطوره ؟

صنایع به خودی خود بازار کار نداره گول مهندسی بودنشو نخور . بیس همون آمار هست با یه سری دروس عملی بیشتر و اگر کار میخوای باید برا استخدامی بخونی 

مثل عمران و معماری و کامپیوتر و ... نیس بشه مثلا شرکت تاسیس کرد یا شخصی کار کرد

خدایی سلطنت حق رینیرا بود   
❤️❤️ میگم کارنامه سبز برای فرهنگیانم اعمال میشه؟

بله،یکی از آشناهای دور اینطوری قبول شد و ورودی بهمن ماه شد،قبلش حقوق میخوند

تسبیحت کو📿یه صلوات مهمونم کن بیکار نمون   👈حاجتی کوچک از خدای بزرگ دارم..برا حاجت روا شدنم صلوات میفرستید☺🌹صلوات فرستادید بگید منم براتون بفرستم.🍀
2706