2733
2734
عنوان

مرتبط به زناشویی ..

867 بازدید | 75 پست

چرا در زندگی مشترک باید هرچه براساس دلخواهی مرد پیش بره مثلا هرزمانی دلش میخواهد رابطه برقرار میکند آیا زن واقعا هر لحظه باید برای مرد آمادگی نشون دهد ویا شما اگر خواب باشین وهمسرتون بیدار کنه و دنبال رابطه باشه عصبانی نمیشید آیا هر چی باید مطابق میل مرد پیش بره ؟؟

این چه قانونیست😐ویا اینکه مرد رابطه رو یک ابزار انتقامی برای زن داند وبفهمد واقعا اینطور زن اذیت میشه ولی همچنان استفاده کند 

زندگی باید رابطه و احترام دو طرفه باشه

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این قانون فقط در اسلام هست که به معنای واقعی زن رو یک وسیله برای ارضای نیاز مرد قرار داده بنظرم، چون میگه هرگز نه نگو!!!!! 

این نظر شخصی منه، لطفا کسی اعتراض داره و سینه چاک اسلامه ریپلای نکنه

2738

چی بگم والا

شما علی الحساب جمع نبند تا ببینیم چی میشه 

تو خونه ما که اینجوری نیست جون و دلم 

اتفاقا همه چیز دقیقا برعکس ایناییه که شما گفتید😁 

دوران برده داری خیلی وقته سر اومده 

فکر نمیکنم این روزا کسی با خانومش اینجوری رفتار کنه 

شما احتمالا یه چیزی یه جایی خوندی اومدی اینجا کپی کردی

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
کی گفته هر وقت مرد بخواد! خب من خودمم بخوام میگم

بعضی ازدواج ها ازرو اجباره معمولا وقتی خانوم پس میزند مرد حریص تر میشه ومدام وقت وبیوقت دنبال رابطه

2706