2737
2734
عنوان

خیانت زنداییم _ شما جای من بودید چکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 3939 بازدید | 135 پست

اسم خواهرتو برده بدنامش.کرده بخواد ازدواج کنه تحقیق کنن ابروی خواهرت میره بعدش میگی فک نمیکنن خواهرمه!!مگه عکسا دست چندنفره نهایتش به دوست پسراش.میگه عکسامو پخش نکنین ولی اسم.خواهرت میفته روی زبونا 

ممکنه بهش بگی کاری کنه عکساش نباشه و برای خواهرتم.بدتر ابروریزی کنه باید مراقبش باشی هرکاری میکنی

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
پاپوش چیه عزیزم خودم با دوتا چشم خودم عکسای لختشو از سینه هاش و پایین تنش دیدم اونم کامل قدی یکی نیس ...

والا بعضی وقتا این جیزا رو میشنوم با خودم میگم آخه زن احمق بعد دو تا زایمان حالا خیلی هیکل زیبایی داری که عکس لختتو میفرستی برا این و اون!

خدا ازشون نگذره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من واقعا متوجه نمیشم شما چرا خار شدی ؟؟ اصلا چه ربطی به شما داره آخه 

خب فامیل اینه دیگه حق داره دور از جون منم بودم ضایع میشدم

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
چند وقت دیگه قصد داره با یه شماره مجازی تو تل بهش پیام بدم و هشدار بدم  نمیخوام بفهمه منم چون ...

اینجور زنا کارشونو بلدن خیلیم پستن اخرشم خودتو مقصر میکنه 

مگر اینکه با مدرکای  خوب یاشی مثلا عکسش با مرد دیگه 

و گرنه میگه عکسامم پخش کردین

2728
خوب اگه خواهرت مبرا شده بی خیال شما چرا اینقدر نگرانی و استرس داری . خونواده شما الان همسر و فرزندته ...

ابروریزیش میمونه برامون فک کن تو یه شهر کوچیک که همه فامیل ان

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏
منم دیدم  شوهرم خونه بود

خوب عکس بود . خودش و که ندیدین .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بهتره بی خیال بشید و دنباله کار اشتباه بقیه رو نگیرین 

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
والا بعضی وقتا این جیزا رو میشنوم با خودم میگم آخه زن احمق بعد دو تا زایمان حالا خیلی هیکل زیبایی دا ...

🤦‍♀️😂😂😂

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2738
والا بعضی وقتا این جیزا رو میشنوم با خودم میگم آخه زن احمق بعد دو تا زایمان حالا خیلی هیکل زیبایی دا ...

اره بخدا حال سگ ازش بهم میخورد با بدن پر مو عکس فرستادی که چی بشه 

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏

شاید واقعا همونایی ک اسم خواهرتو سر زبون انداختن حالام اسم زن دایی سر زبون انداختن 

شاید واقعا فتوشاپ باشه شاید عکسشو از اینستایی جایی برداشتن

یه برنامه هس با یه عکس از آدم فیلم می‌سازه چه برسه به عکس اینجوری 

اگه زن داییت در کل درست میگرده و ذاتش پاکه قبلا ازش چیزی ندیدین احتمال‌ اینم هس

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
2706