2726
عنوان

خیانت زنداییم _ شما جای من بودید چکار میکردید

| مشاهده متن کامل بحث + 3939 بازدید | 135 پست
وا😩چقد عجیب   خواهرت ب درک   ولی زندایی خیانت کارت طوریش نشه😳!!!!!!!

نه میگه خواهرمو که فهمیدن هیچ کاره ست دیگه مهم نیست الان مسئله زنداییمه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
وا😩چقد عجیب   خواهرت ب درک   ولی زندایی خیانت کارت طوریش نشه😳!!!!!!!

متوجه حرفم نمیشی میگم آبروریزیش خیلی بزرگه مسئله خواهرم مشخص شده که خواهر من نبوده یعنی خطری برا خواهرم نیست فقط الان بحث کارای این خانومه

همینایی که میگن قضاوت بده خودشون  از همه بیشتر ادعای قضاوت دارن😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر من بدرک مشخص شد که اون نبوده و شوهرم با کسی که اون حرفو زده کلی هم دعوا کرد الان مسئله ابروریز ...

اتفاقا الان باید به خواهرت فکر کنی توی ایران کافی هست که فقط طلااق گرفته باشی کلی پشتت حرف در میارن مثلا میگن انداختن گردن زن دایش یا اون راهو به زن دایت نشون داده یا خیلییی شایعه های دروغ و بد🤦🏻‍♀️

ولی یه لحظه احتمال بدین کسی از روی دشمنی شاید برای زن دایی بنده خدا پاپوش درست کرده . همه چی ممکنه

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
2728
بچه ها ما همه نگران خواهرشیم ولی استارتر میگه خواهرم به درک 😐😶

قضیه مشخص شده که خواهرم اصلا کاره ایی نبوده و همه فهمیدن این بوده 

من قصدم اینه کاری کنم بیشتر آبروریزی نکنه در همین حد بمپنه 

من حتی به خواهرم و مادرمم نگفتم نمیخوام من باعث آبروش بشم چون فعلا کسی از خانواده نمیدونه

خب اگه تو نخوای کاری کنی اون به اسم خواهرت شاید یه غلطی کرد بعد یکی فهمید ابروی خواهرت میره😐

حداقل بخاطر خواهرتم شده یه حرکتی بزن جلوشو بگیر

..لینک گفتینو                                                              goftino.com/c/cFegpK                                                                                                               اونی که لیاقت مارو نداره، خب نداره دیگه.              غصه کم سعادتی مردم رو هم ما بخوریم؟😌
خب اگه تو نخوای کاری کنی اون به اسم خواهرت شاید یه غلطی کرد بعد یکی فهمید ابروی خواهرت میره😐 حداقل ...

شوهرم نمیزاره میگه حق نداری آبروشو ببری گناه بچه هاش میاد گردن تو دیر یا زود شوهرش میفهمه

خوب اگه خواهرت مبرا شده بی خیال شما چرا اینقدر نگرانی و استرس داری . خونواده شما الان همسر و فرزندته و بعدش خواهر و یرادرت . دیگه آدم بخواد غصه زن دایی و بقیه هم بخوره که نمیشه زندگی کرد 

خودت زندگیت و بساز . یه زن مستقل و قوی از همه جذاب تره.         به هر چی می‌خوام میرسم 😍😍💪💪
ولی یه لحظه احتمال بدین کسی از روی دشمنی شاید برای زن دایی بنده خدا پاپوش درست کرده . همه چی ممکنه

پاپوش چیه عزیزم خودم با دوتا چشم خودم عکسای لختشو از سینه هاش و پایین تنش دیدم اونم کامل قدی یکی نیست بگه نفهم چرا عکس صورتتم گزاشتی کنارشون

شوهرم نمیزاره میگه حق نداری آبروشو ببری گناه بچه هاش میاد گردن تو دیر یا زود شوهرش میفهمه

شوهرت عکسارو داره؟ تو دیدی؟ همون عکسارو برای زنداییت بفرست بگو ادامه نده تا بیشتر از این آبروت نره بدبخت

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
قضیه مشخص شده که خواهرم اصلا کاره ایی نبوده و همه فهمیدن این بوده  من قصدم اینه کاری کنم بیشتر ...

بنظرم شما کاری نکن . آبروریزی برای خودشه .شما چرا نگران باشی 

پاپوش چیه عزیزم خودم با دوتا چشم خودم عکسای لختشو از سینه هاش و پایین تنش دیدم اونم کامل قدی یکی نیس ...

فتوشاپ

2706