2737
2734

برای نفقه پسرم کارشناس نظر داد و یک هفته هم فرصت دادن که اعتراض بکنیم، الان چند روز از یک هفته گذشته ٫خبری از رای نیست

بنظرتون حضوری برم و اعلام کنم  که نیاز دارم و زودتر رای صادر کنین؟

کفش اهنین‌بپو‌ش واسه این کار عزیرم چون همسرسابقت نخاد بده هرماه باید بری و بیای

عجب، اونوقت پشت گوشش رو ببینه محبت بچه اشو ببینه، هر چند اون عوضی همین الانم بچه رو رها کرده! 

منتظره بزرگ بشه بیاد سر حاضری! 

هر ماه اگه نریزه به موقع باید بری شکایت کنی؟!!!چند ماه نریزه کیفری شکایت باید کرد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب، اونوقت پشت گوشش رو ببینه محبت بچه اشو ببینه، هر چند اون عوضی همین الانم بچه رو رها کرده!  ...

نه دیگه بچه رو مجبوری سر موعدش بدی چون میره واست پلیس میاره بچه‌رو میبره حتی اگه نففشو هم نده

ولی هرماه که نده باید بری دوباره شکایت کنی و دوباره واسش احضاریه میره

کلا به نظر من خودتم دنبال کار و منبع درامدی باش زیاد دل خوش نکن به این پول

2728
نه دیگه بچه رو مجبوری سر موعدش بدی چون میره واست پلیس میاره بچه‌رو میبره حتی اگه نففشو هم نده ولی ه ...

اون که هفت ماهه حتی نیومده ببینه بچه رو، دادگاه حضانت هم به نفع من پیش رفت، اصلا تو قید و بند بچه نیست، حتی تولدش یه زنگ نزد!!! 

من دلخوش نمیکنم به چندر غاز نفقه ، فقط واسه حالگیری اون عوضیه ، پسرم ده سالشه، نمیخوادش خوشبختانه

سلام میشه بپرسم حقوق همسر سابقتون چقدره ؟ سن پسرتون؟واینکه ازدواج مجدد داشته یا نه؟

حدودا سیزده چهارده تومن فکر کنم، پسرم ۱۰ ساله شده تازه، براش۹۰۰ بریدن فقط😤🙄

هنوز طلاق نگرفتیم ، جدا زندگی میکنیم

2738

عمه ی من جدا شده ی دخترش پیش خودشه شوهرش تقریبا ۷ تومن حقوق میگیره ازدواج کرده اما بچه ی دیگه ای نداره باباش به دخترش ۷۰۰ میده عمه ام میخواد اعتراض بزاره به نظرت فایده داره ؟

عمه ی من جدا شده ی دخترش پیش خودشه شوهرش تقریبا ۷ تومن حقوق میگیره ازدواج کرده اما بچه ی دیگه ای ندا ...

بعید میدونم، چون پسر ده ساله منو گفتن ۸۰۰ تومن، بعدا شوهر احمقم گفت من قبول ندارم و باید کارشناس نظر بده! 

دلم خنک شد با اینکه رقمی نیست ولی وقتی ۹۰۰ زد دلم خنک شد ، چون فکر میکرد کمتر میزنه!